Sayfa 1106/1527 İlkİlk ... 10660610061056109611041105110611071108111611561206 ... SonSon
Arama sonucu : 12209 madde; 8,841 - 8,848 arası.

Konu: Ortaya Karışık

1. [QUOTE=hürriyet;3200444]
     Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku

Hocam çok teşekkürler,çok sağolun.Emeğinize sağlık Kozaa da başka bişeyler olacak gibi...
    olamaz
    ***olması için asrın lideri cıkıp diyecek biz bunu satacağız ya da tmsf başkanı hatta spk başkanı da desen olur mu olur bu ülkede herşey olur
    ***olması için hukiki kimlendirmesinin bitmesi lazım
    **** olması için gübre ile ilgi davanın istinaf ayağı onanmalı bakanlıkta gidip anlaşması gerek gübre ile
    bunlar olmadan 15-20 tl olamaz
    15,20 tl olunca O.Ç. osmanlı çocoğu hisseden kurtulduk demek gerek

2. [QUOTE=denizkiraz42;3200476]
     Alıntı Originally Posted by hürriyet Yazıyı Oku

olamaz
    ***olması için asrın lideri cıkıp diyecek biz bunu satacağız ya da tmsf başkanı hatta spk başkanı da desen olur mu olur bu ülkede herşey olur
    **** olması için gübre ile ilgi davanın istinaf ayağı onanmalı bakanlıkta gidip anlaşması gerek gübre ile
    Hocam bu dediklerin olursa adamlar ayarı çekmiştir zaten. Devamını yazmak istemiyorum para için insanları canını yakan tayfa ...

Hisse konusunda kesinlikle ytd. Kendi kararınızı kendiniz verin. Kendi paranızı kendiniz harcayıp mutlu olun.

3. Deniz hocam , bir sayfa önceye bakarsanız , yorum yaptığım, Acsel hissesi hakkında görüşlerinizi rica etsem.

4. [QUOTE=denizkiraz42;3200476]
     Alıntı Originally Posted by hürriyet Yazıyı Oku

olamaz
    Değerli liderimiz böyle açıklama yaparsa şu an kötü olur. Gümbürtüye gider. Yabancıda mal yok. Sattılar çoğunu. topladıkları zaman 7-8 lerdeyken söyleseydi güzel olurdu.

Sent from my iPhone

5. Deniz hocam sen bu hisseden bıkıp, havlu attıysan, bizim gibilerin artık hiç dönüp bakmaması lâzım. Geçen siz gözü aşağılarda deyip fiyatları revize edince bende zincir emirle 4.70 lerden 4.30 lara kadar parçalı alım girdim. İster versin isterse vermesin. Güzel ekmek yedik. Allah bereket versin deriz geçeriz. Borsada fırsatlar bitmez. Heyecan arayan Yünsaya, Odaşa, Orgeye, Akguve, Alkime, İhlasa, İttifaka gelebilir. Asla yatırım tavsiyeside değildir. Saygılar.

6.  Alıntı Originally Posted by zeytinci Yazıyı Oku
    Deniz hocam sen bu hisseden bıkıp, havlu attıysan, bizim gibilerin artık hiç dönüp bakmaması lâzım. Geçen siz gözü aşağılarda deyip fiyatları revize edince bende zincir emirle 4.70 lerden 4.30 lara kadar parçalı alım girdim. İster versin isterse vermesin. Güzel ekmek yedik. Allah bereket versin deriz geçeriz. Borsada fırsatlar bitmez. Heyecan arayan Yünsaya, Odaşa, Orgeye, Akguve, Alkime, İhlasa, İttifaka gelebilir. Asla yatırım tavsiyeside değildir. Saygılar.
    Havlu atmadim ustat. Cizdiklerimin tersini yapmasandan biktim bu it spegin. Ben 15 tl gormeden cikmak istemem.
    Ama grafik yerine artik düz metin yazarim bu kumarbaz hisselerle.
    Kozal trend dibinde donus formasyonu tobo var 51.60 uzeri hizlanir
    Kozaa dada ayni halt donus formasyonu tobo hazirligi var

7. Kozaanin alt trend destegi onemli 5.18. Buralar kirilmada 4.30 lar olmaz ama

8.  Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    Havlu atmadim ustat. Cizdiklerimin tersini yapmasandan biktim bu it spegin. Ben 15 tl gormeden cikmak istemem.
    Ama grafik yerine artik düz metin yazarim bu kumarbaz hisselerle.
    Kozal trend dibinde donus formasyonu tobo var 51.60 uzeri hizlanir
    Kozaa dada ayni halt donus formasyonu tobo hazirligi var
    Boşver hocam her spek birbirine benzemez. Bizimkisi biraz inatçı çıktı. Onun da tarzı o demekki. Ekmek yedik mi yedik. Takma kafana, beni bilirsin senin üzülmeni istemem. Saygılar.

Sayfa 1106/1527 İlkİlk ... 10660610061056109611041105110611071108111611561206 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •