Sayfa 111/318 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161211 ... SonSon
Arama sonucu : 2537 madde; 881 - 888 arası.

Konu: KAREL - Karel Elektronik

1. karel bu olmamalı ama malesef baskı var hala..30 tl üzerine çoktan atmalıydı...heyecan yok hissede yatırımcı ilgisi düşük...

2.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku

Karel, IDEF’23 16’ncı Uluslararası Savunma Sanayii Fuarında

Buradasınız

Ana Sayfa / Haberler / Karel, IDEF’23 16’ncı Uluslararası Savunma Sanayii Fuarında

Savunma Sanayine yönelik olarak uzun yıllardır tasarım ve üretim yapmakta olan Karel, sektöre özel ürün ve çözümlerini IDEF’23 Uluslararası Savunma Sanayii Fuarında ziyaretçiler ile buluşturuyor.
    Dünyanın en büyük beş savunma sanayii fuarından biri olan Uluslararası Savunma Sanayii Fuarı IDEF 2023 25 - 28 Temmuz 2023 tarihleri arasında 16’ncı kez düzenleniyor. IDEF 2023 önceki yıllarda olduğu gibi, Cumhurbaşkanlığı himayelerinde, Savunma Sanayi Başkanlığı destekleriyle, Milli Savunma Bakanlığı ev sahipliğinde ve Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfının (TSKGV) yönetim ve sorumluluğunda Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşiyor.
    Savunma Sanayine yönelik ürün ve çözümleri Türk ordusunun yanı sıra yabancı dost ülke orduları tarafından da kullanılan Karel, fuarda Salon 8 - 836B standında yer alıyor. Tüm ziyaretçileri Karel standına davet ediyoruz.

Fuar hakkında detaylı bilgi için >> https://idef.com.tr/

Daha önceki yıllarda IDEF
    IDEF’21 Uluslararası Savunma Sanayii Fuarı’na 53 ülkeden 1238 firma katıldı. IDEF’21 toplamda 94 ülkeden 68.795 profesyonel ziyaretçiye ev sahipliği yaptı. 4.055 planlı görüşme ile önemli bağlantılar sağlandı ve Karel’in de aralarında bulunduğu 94 imza töreni ile ulusal ve uluslararası sözleşme imzalandı.

Fuarda yeni anlaşmalar, iş bağlantıları yapılırsa iyi, ama geçen senelerde gitmiştim standları küçüktü ve görselliği zayıftı, umarım daha gösterişli ve yine bol imzalı geçer bu sene.

https://www.karel.com.tr/haberler/ka...nayii-fuarinda

Bugün fuar başladı, umarım güzel anlaşmalar yaparlar.
    Bir fırsat bulursam gider bakarım, ne var ne yok.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

3. Umarım fuar verimli olur. Bugün de hareketli hisse. Bakalım kapanış nasıl olacak..

4. Büyütmüşler standı, bir de sadece savunma sanayi var diğer sektörler yok.
    Umarım iyi geçer görüşmeler.

5. Kral bugün kükreyip meydan okuyor resmen, aman nazar değmesin.

6.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Kral bugün kükreyip meydan okuyor resmen, aman nazar değmesin.
    Karel resmen orisbilik yapıyor

7.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Kral bugün kükreyip meydan okuyor resmen, aman nazar değmesin.
    %5 altı kapanışı saymıyorum...

8.  Alıntı Originally Posted by WIPER Yazıyı Oku
    %5 altı kapanışı saymıyorum...
    - kapatmısın yeter

Sayfa 111/318 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161211 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz