Sayfa 113/213 İlkİlk ... 1363103111112113114115123163 ... SonSon
Arama sonucu : 1701 madde; 897 - 904 arası.

Konu: İndikatörlere göre AL-SAT veren hisseler

1.  Alıntı Originally Posted by srkndmn Yazıyı Oku
    Selamlar jamiryo üstad ersu ve ulaş hakkında ne düşünüyorsunuz? Teşekkürler.

SM-A700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    selamlar,

ersu ve ulas olabildiğince spekülatif iki kağıt grafiklerin çok işe yarayacağını düşünmüyorum. zaten bilançolarına baktığınız zamanda pek iç açıcı değil diye düşünüyorum. ersu b ulaslar c grubu. daha önceleri de spekülatif işlemlerin olduğunu duymuştum dikkatli olmakta fayda var. her an her türlü tepki verebilir bu kağıtlar.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum, yazdıklarım, çizdiklerim ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Tamamen bilgi ve eğitim amaçlı olup kendi düşüncemdir.
    https://twitter.com/bist_teknik

2.  Alıntı Originally Posted by buffet Yazıyı Oku
    Teşekkür ederim. Uzun vade olarak elimde tutuyorum ve fırsat buldukça alım yapıyorum.
    bence doğru hareket
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum, yazdıklarım, çizdiklerim ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Tamamen bilgi ve eğitim amaçlı olup kendi düşüncemdir.

3.  Alıntı Originally Posted by Jamiryo Yazıyı Oku
    selamlar,

ersu ve ulas olabildiğince spekülatif iki kağıt grafiklerin çok işe yarayacağını düşünmüyorum. zaten bilançolarına baktığınız zamanda pek iç açıcı değil diye düşünüyorum. ersu b ulaslar c grubu. daha önceleri de spekülatif işlemlerin olduğunu duymuştum dikkatli olmakta fayda var. her an her türlü tepki verebilir bu kağıtlar.
    Teşekkürler üstad

Alıntı Originally Posted by srkndmn Yazıyı Oku
    Selamlar jamiryo üstad ersu ve ulaş hakkında ne düşünüyorsunuz? Teşekkürler.

bende ulaş var biraz...onun bi inşaat projesi var bide teknik olarak çok güzel bi formasyon başlatabilir..bugün 1,59u geçerse bayağı bi güzelleşir 1,70e kadar yolu açık olur..orayıda geçerse 2ler hayal bile değil...

5.  Alıntı Originally Posted by tarkank Yazıyı Oku
    bende ulaş var biraz...onun bi inşaat projesi var bide teknik olarak çok güzel bi formasyon başlatabilir..bugün 1,59u geçerse bayağı bi güzelleşir 1,70e kadar yolu açık olur..orayıda geçerse 2ler hayal bile değil...
    İnşallah bakalım hayırlısı olsun

6. INDES,

orta ve uzun vadede yüz güldüren bir hisse bence. güzelde bir yükseliş trendinde. muhtemel gidebileceği ve düzeltmelerde gevşeyebileceği noktaları işaretledim. bilançosunun da iyi olduğunu düşünüyorum.

7. ULAS,

o zaman bu da benden ULAS sevenlere gelsin madem bir hikayesi olduğuna inanıyorsunuz hissenin grafiğe bakalım
    1,59 önemli bir bant burayı kırar ise alımlar hızlanabilir ve yükseliş trendi güzel devam eder gibi. 1,52 nin altına sarkmaması gerekir buranın altında tekrar bakmak gerekebilir. siz yinede dikkatli olun

8.  Alıntı Originally Posted by Jamiryo Yazıyı Oku
    ULAS,

o zaman bu da benden ULAS sevenlere gelsin madem bir hikayesi olduğuna inanıyorsunuz hissenin grafiğe bakalım
    1,59 önemli bir bant burayı kırar ise alımlar hızlanabilir ve yükseliş trendi güzel devam eder gibi. 1,52 nin altına sarkmaması gerekir buranın altında tekrar bakmak gerekebilir. siz yinede dikkatli olun

Bugün 1.59 deneyecek gibime geliyor kırarsa parti var

Sayfa 113/213 İlkİlk ... 1363103111112113114115123163 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •