Sayfa 113/365 İlkİlk ... 1363103111112113114115123163213 ... SonSon
Arama sonucu : 2913 madde; 897 - 904 arası.

Konu: BRKO - Birko Birleşik Koyunlulular Mensucat

1. BRKO R satışta 10 milyon lot var. alırsa tek kişi alır kapanışa doğru. Başka türlü ufak tefek alımlarla olacak iş değil

2.  Alıntı Originally Posted by serkankacar1980 Yazıyı Oku
    BRKO R satışta 10 milyon lot var. alırsa tek kişi alır kapanışa doğru. Başka türlü ufak tefek alımlarla olacak iş değil
    almazki ..alsa ruçen sahiplerine para ödeyecek ...ne gerek var almayanların ruçenlerini beleşten kayda geçirmek var ..nasıl olsa tahattüt etti ...ülkede her türlü entrıka dönüyo bunlar yapmiş çokmu ...trt yi izliyorum ekonominin a takımı (damat) piyasalarca olumlu karşılandı diye haber yapıyo ...borsaya bakıyorum -3 dolar 451 den 475 fırlamiş ...beyin yakan hareketler ...şu kanıyo varıyosun bu durumda ...bizim ekranda baktıgımız bist ten başka bide görünmeyen bi piyasa var oda bist tin tam tersi hareket ediyo demekki....

3.  Alıntı Originally Posted by brokır5 Yazıyı Oku
    almazki ..alsa ruçen sahiplerine para ödeyecek ...ne gerek var almayanların ruçenlerini beleşten kayda geçirmek var ..nasıl olsa tahattüt etti ...ülkede her türlü entrıka dönüyo bunlar yapmiş çokmu ...trt yi izliyorum ekonominin a takımı (damat) piyasalarca olumlu karşılandı diye haber yapıyo ...borsaya bakıyorum -3 dolar 451 den 475 fırlamiş ...beyin yakan hareketler ...şu kanıyo varıyosun bu durumda ...bizim ekranda baktıgımız bist ten başka bide görünmeyen bi piyasa var oda bist tin tam tersi hareket ediyo demekki....
    Keşke bizim kağıtta BİST le hareket etseydi. o zaman çıktığı zaman da çıkardık.

yine de şu an ki 40-41 kuruş bile mucize. INVEST 6 milyon rüçhan aldı ama katılmadı. Şu an satmaya çalışan o

Yine de umut umuttur. Son dakika 10 milyonu biri alır diyelim

Almasa da sorun yok ben minumum 1 sene daha buradayım. Zaten bu saatten sonra en azından min 2 hafta beklemek lazım

10 günlük takas.

7. Borsa tarihinin net en aciz ve karaktersiz yöneticileri .Çok net.

8. Bunlar çok şer...siz çıktı.Allah ......zı versin.Bu kadarda insanlar madur edilmez.Pis soyguncular.

Sayfa 113/365 İlkİlk ... 1363103111112113114115123163213 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •