Sayfa 114/170 İlkİlk ... 1464104112113114115116124164 ... SonSon
Arama sonucu : 1356 madde; 905 - 912 arası.

Konu: NTHOL - Net Holding

1. Anlamadınız peki boşver önemli değil peki şimdi bu durumda ne yapalım satalım mı alalım mı yani ben anlamadım sizi akdere de 15 milyon var diyorsunuz iyi o lotları da yazmış tavana onada peki Besim almak istemiyormuş ee o yüzden aşağı basıyor muş satan Besim miş akdereyi mala boğacakmış ama Bi yandanda besimin eli mahkum illaki yukar götürecek kottan çıkacak benzeri laflar Besime bu hisseler akderenin olunca mal olmaktan çıkıyor mu akderenin malını almak bozuyoru mu besimi benim verdiklerimi niye aldı zamanında benden almak hoşunamı gidiyor maliyeti de 1.90 Dı akdere gibi 5 tende değildi
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye/İstanbul
    Gönderi
    3,492
    Hayaller gerçek olsa nthol her gün tavan zor tahta
     Alıntı Originally Posted by Okacha Yazıyı Oku
    Nasıl bir hayal dünyanız var,gerçeklerden uzak,hergün ekrana bakıyorsunuz,tahtada dönen dolaplardan haberiniz yok,şirkete ortaksınız ortaklarlardan haberiniz yok,Genel kurul hazirun listesine bir zahmet bakıverin,senaryo yazmadan önce lütfen.
    Hiç bir şey göründüğü gibi değildir.
    Hiç bir şey göründüğü gibi değildir...

3. Okacha,

Senin isin gucun yokmu. Neden insanlari mallarini satmaya ikna etmeye calisiyorsun. Senin patronun adami oldugunu dusunmeye basladim. Senaryolar uydurup insanlarin kafalarini karistirma. Vebal alma. Bu tahtada besime karsi kimse duramaz. Bunu herkes bilir. En geri zekali tahtaci da bilir. Bos yapmayin. Forumu kirletmeyin. Insanlara al sat gibi kesin yazilar yazmayin. Bi tarafinizdan da senaryolar uydurmayin.

4.  Alıntı Originally Posted by Jantijan Yazıyı Oku
    Okacha,

Senin isin gucun yokmu. Neden insanlari mallarini satmaya ikna etmeye calisiyorsun. Senin patronun adami oldugunu dusunmeye basladim. Senaryolar uydurup insanlarin kafalarini karistirma. Vebal alma. Bu tahtada besime karsi kimse duramaz. Bunu herkes bilir. En geri zekali tahtaci da bilir. Bos yapmayin. Forumu kirletmeyin. Insanlara al sat gibi kesin yazilar yazmayin. Bi tarafinizdan da senaryolar uydurmayin.
    Ben malınızı satın mı dedim,olanları yazdım,genel kurulda ki olayları yazdım,tahtada dönen dolapları yazdım.İster alırsın ister tutarsın ister satarsın banane.Benim patron adamı olduğumu düşünüyorsan o senin aptallığın.Senin senaryo dediğin bu tahtanın gerçekleri.Ne vebalinden bahsediyorsun.Yazmak için sana mı soracağım,hoşuna gitmiyorsa okuma,haddini bil.Senin malın benim malımın küsüratı kadardır.Ben 1.10 dan beri hissedayim.Senelerce hamal gibi taşıyıp patrona sövenlerle karıştırma beni.

5. yer.Akdere alıyorken satmak lazım.Çünkü patron da öyle yapıyor.

Ustte aynen bunu yazmissin. Kimin aptal odugu belli. Yazdiklarina dikkat et. Alzahmir olduysan gecmis olsun..

6.  Alıntı Originally Posted by Okacha Yazıyı Oku
    Hisse 6.25 den 4.50 ye neden düştü tekrar 6.25 neden gitti ve son olarak 3.70 e neden indi ve hisse 5 lirayı neden geçemiyor.Bu olaylar 2-3 haftalık işler değil.Mart ayından beri tahtayı izleyenler bilir.Utopya olayı mal devirmeler vs.Benden bu kadar.Kalın sağlıcakla.İsteyen alır isteyen satar isteyen bekler.Yatırım tavsiyesi falan da değildir.Yazdıklarım beni ilgilendirir.
    Bak burda ne yazıyor.

7.  Alıntı Originally Posted by Jantijan Yazıyı Oku
    yer.Akdere alıyorken satmak lazım.Çünkü patron da öyle yapıyor.

Ustte aynen bunu yazmissin. Kimin aptal odugu belli. Yazdiklarina dikkat et. Alzahmir olduysan gecmis olsun..
    Kuyruk acın mı var senin,üstten mi kitlediler malı sana.

8.  Alıntı Originally Posted by Jantijan Yazıyı Oku
    yer.Akdere alıyorken satmak lazım.Çünkü patron da öyle yapıyor.

Burdaki ana düşünce akdere alırken sat satarken al,bunu anlamayacak kadar zavallısın.Borsa da para kazanmak için fırsatları kollamak lazım.Hamal gibi taşıyıp hayal kurmak kimseye fayda getirmez.Ben zorla mı satın diyorum,zorla mı alın diyorum.Ne yapan yapsın beni ilgilendirmez diyorum.Zaman gösterecek haklı olduğumu.

Sayfa 114/170 İlkİlk ... 1464104112113114115116124164 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •