Sayfa 115/165 İlkİlk ... 1565105113114115116117125 ... SonSon
Arama sonucu : 1313 madde; 913 - 920 arası.

Konu: KPHOL Kapital Yatırım Holding

1. Şirket kottan atılma gerekçelerini tamamlayıp basvuru yaptiklarini söylemiş ama son iki yıl kar açıklama işinin sonradan ortaya çıktığını söylemişler şimdi bunu tamamlayıp tekrar başvuru yapacaklarını söylemişler o da en erken mart 2022 demişler

2. Senetle araba satım işini wowwo yapıyordu.
    Buna da yeni şirket mi kurmuşlar acaba?
    Eğer öyle olursa dönüşü muhteşem olur.
    Peki bu bilgileri niye yayımlamamışlar?

3.  Alıntı Originally Posted by SONKEZ Yazıyı Oku
    Senetle araba satım işini wowwo yapıyordu.
    Buna da yeni şirket mi kurmuşlar acaba?
    Eğer öyle olursa dönüşü muhteşem olur.
    Peki bu bilgileri niye yayımlamamışlar?
    Yeni kurulan şirket yok. Wowwo dur

4.  Alıntı Originally Posted by carizma Yazıyı Oku
    Yeni kurulan şirket yok. Wowwo dur
    Olabilir tabiki, lakin eğer öyleyse yeşil holding'in payını almışlardır. Diğer yarısı Yeşil Yatırım Holdingte ve onlar payını satsa mutlaka kap'a bildirirlerdi.

Umarım haber gönderirler de öğreniriz ne olduğunu.

5. Bir yıl daha attı şimdiden.
    Kim öle kim kala.
    İlk defa bu kadar uzun süre bir hissede kaldım. Tabi ortada hisse kaldıysa.

6.  Alıntı Originally Posted by SONKEZ Yazıyı Oku
    Bir yıl daha attı şimdiden.
    Kim öle kim kala.
    İlk defa bu kadar uzun süre bir hissede kaldım. Tabi ortada hisse kaldıysa.
    Tekrar başvuru yapılmis olmas çok önemliydi. Red edilme gerekçesini öğrenince şartların sağlanması durumunda BIST in engel olmayacagini öğrenmiş olduk. Son iki sene kar açıklamak zorunlu. Yıl sonunda kar açıklarsa tekrar başvuracak. Mart 2022 ye 7 ay kaldı.

7. Niye Mart?
    Yıl sonu hesapları Ocak ayının içinde kesinleşir. Şubatta bilançolar gelir. Yanlış mı biliyorum?
    Niye Mart’ta?
    Biraz daha şeffaf olsalar ya. Halen bir açıklama yapılmadı. Başvuru yapıldı mı? Reddedildiyse niye reddedildi resmî olarak açıklasınlar önce.

8. Şimdi bu Kamil beyin Yönetim Kurulunda bulunduğu halka açık 2 şirket YYAPİ ve KPHOL.
    YYAPİ'da payı kalmamış, diğer şirketlerinde ise zaten payı çok az.
    YGYO'da 27 milyon, YESİL'de 39 milyon payı kalmış.
    Toplam sermayeleri 200 milyon üzerinde olduğu için onlarda bir operasyon çekmesi zor görünüyor.
    Geriye sadece KPHOL kalıyor. Önümüzdeki yıl kota dönebilirse tüm operasyonu KPHOL üzerinden yapmak isteyecektir. Her ne yapacaksa.
    Evet KPHOL'de de toplam payı %25'i bulmuyor ancak tahsisli sermaye artırımı, birleşme v.b. bir işlemle payını yükseltebilir.
    Şirketin sermayesi çok düşük olduğundan kalan payları da çok rahat ele geçirebilir önceden.
    En az 7 ay sonra başvuru yapılacak deniyor. Her şey olumlu olursa 1-2 ay içinde onay süreci tamamlanabilir.
    8-9 ay sonra paramıza kavuşabiliriz. Aksi durum çok kötü. Onu düşünmek istemiyorum.

Sayfa 115/165 İlkİlk ... 1565105113114115116117125 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •