Sayfa 117/365 İlkİlk ... 1767107115116117118119127167217 ... SonSon
Arama sonucu : 2916 madde; 929 - 936 arası.

Konu: BRKO - Birko Birleşik Koyunlulular Mensucat

Alıntı Originally Posted by serkankacar1980 Yazıyı Oku
    Orası öyle de. Sonuçta bunlar 36 milyon piyasa satılmazsa 4 ortak alacak. Yani birileri isterse 36 milyonu 0,41 den tek tuşta alabilir.

KY bedelliye katılmasın diye kağıdı 41 kuruş altında tutup ilk amaçlarına ulaştılar. ama şu 36 milyonun serbest piyasada satışa sunulması olayı onlar için risk bence.

Ya da kendilerine yakın bir grup alıp bunlara devredecek. Sonuçta bunlardan her şey beklenir
    piyasada 37 kuruş ve yakın izleme pazarında olan hisseye kim o kadar para yatırır şu ortamda şirketi çok iyi bilen olması lazım.
    kim biliyor yönetimdekiler o zaman bu fikriniz sadece hayaldir.
    ağustos eylül ayı hareketli olması olasıdır.
    yt.tv.dğ

2.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    piyasada 37 kuruş ve yakın izleme pazarında olan hisseye kim o kadar para yatırır şu ortamda şirketi çok iyi bilen olması lazım.
    kim biliyor yönetimdekiler o zaman bu fikriniz sadece hayaldir.
    ağustos eylül ayı hareketli olması olasıdır.
    yt.tv.dğ
    Sektörden birileri alabilir.Mutlaka bir önlemini almışlardır gerçi onun da.

3.  Alıntı Originally Posted by serkankacar1980 Yazıyı Oku
    Orası öyle de. Sonuçta bunlar 36 milyon piyasa satılmazsa 4 ortak alacak. Yani birileri isterse 36 milyonu 0,41 den tek tuşta alabilir.

KY bedelliye katılmasın diye kağıdı 41 kuruş altında tutup ilk amaçlarına ulaştılar. ama şu 36 milyonun serbest piyasada satışa sunulması olayı onlar için risk bence.

Ya da kendilerine yakın bir grup alıp bunlara devredecek. Sonuçta bunlardan her şey beklenir
    Satışa gıdım gıdım koyuyorlar rüçhanları birincil piyasada satarken, birisi toptan alacak diye çok korkmuşlardı geçen sefer..
    Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasası Kanunu ; md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ve tüm ilgili maddeleri kapsamında yatırım danışmanlığı olarak değerlendirilemez. Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

4.  Alıntı Originally Posted by oldwolf Yazıyı Oku
    Satışa gıdım gıdım koyuyorlar rüçhanları birincil piyasada satarken, birisi toptan alacak diye çok korkmuşlardı geçen sefer..
    36 milyonun hepsini tek seferde satışa koyması gerekmiyor mu?

Bir de sabahki KAP haberine bakabilir misin? tüm lotlar KOYUNLU da gibi anladım ben

5. invest takasta başta ama 6 milyon bi gayıp ruçen var gibi ..kimkaptı o lotu acaba...ytd

6. Sn Cefaks; size zahmet olmazsa akşam haftalık takası atabilir misiniz?

7. Invest 18 milyon satışa mal koydu.yine aynı lot ınvest tarafından alındı.18 milyonu 41 Den aldı ama Brko 35😀

***BRKO*** BORSA İSTANBUL A.Ş.( BISTECH Pay Piyasası Alım Satım Sistemi Duyurusu

***BRKO*** BORSA İSTANBUL A.Ş.( BISTECH Pay Piyasası Alım Satım Sistemi Duyurusu )

İlgili Şirketler [BRKO]
    İlgili Fonlar []
    Türkçe
    BISTECH Pay Piyasası Alım Satım Sistemi Duyurusu

Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
    Hayır (No)
    Bildirim İçeriği

Açıklamalar

BRKO.BE (Kaydi Pay, Miktar: 36.071.523,106 TL nominal, Aracı: IAZ, Kapanış Tarihi : 31.07.2018)

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/698472

BIST

(30/07/2018 - 09:10:09)

Sayfa 117/365 İlkİlk ... 1767107115116117118119127167217 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •