Sayfa 117/180 İlkİlk ... 1767107115116117118119127167 ... SonSon
Arama sonucu : 1437 madde; 929 - 936 arası.

Konu: ANSGR - Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi

Dünya 3 tane ülke var.Amerika,İngiltere,İsrail gerçek müttefikler bunlar NATO sadece görüntü düşüncem doğru diğer batılı ülkeler Almanya yada Fransa hikaye 3 ülkenin dış kapanın dış mandallarıdır Amerika,İsrail.İngiltere bu üçlü dünyanın başına beladır.

Amerikan ekonomisi bozulmuş durumda artık enflasyonla yaşamayı öğrenecekler ve 5 yıl yada 10 yıl sonra satın alma güçleri azalmaya devam edecek fed faiz artırıyor fakat deniz bitti.
    Amerika parçalanacaksa savaşla parçalanmaz ekonomiden dolayı parçalanır belki 30 belki 35 yıl sonra amerika süper güç olamayacak enflasyon hastalığına yakalandılar bir kere aynı insan bedeninde şeker hastalığı gibi yavaş yavaş komaya sokar.

Temel analizi ve teknik analizi kuvvetli olan hissede zirveden maliyet yapılır en kötü zaman kaybı olur ytd.

Sigorta endeksinin İsrail Filistin Savaşı'nın ne alakası var borsa düşüş yaşayabilir o ayrı konu.

Ray sigorta tarih yazıyor
    Anadolu sigortada iyi sayılır .

Borsada düzeltme düşüş devam edebilir XSGRT ayrışma yaşamaya devam edeceğini düşünüyorum en kötü diğer sektörlerden daha kuvvetli olacaktır.Bankalarda 32 günlük mevduat faizleri düşük beklentim faiz artacaktır ytd.
    Anadolu sigorta çok iyi durumda yeni zirve beklentimi koruyorum ytd.
    Dünya rusya ve ukrayna savaşını unutmuş durumda tüm dünya basını İsrail ve Filistin savaşını gösteriyor İsrail insanlık suçu işliyor.Tüm dünya izliyor yazık işte dünya 1 tane süper güç amerika olunca dünyada adalet olmaz.birleşmiş milletler o da izliyor.

Borsada düşüş devam edecek gözüküyor sadece Anadolu sigorta var.
    Türkiye Sigortada stop çalıştı.

Anadolu sigorta yükseliş yaşamak istiyor piyasadan dolayı düşüş yaşıyor. sigorta endeksi düzeldiğinde yeni zirve beklentimi korumaya devam ediyorum.borsanın genelinde düşüş devam edecek duruyor.Anadolu sigorta sağlam hissedir diğerlerinden olumlu ayrışacağını düşünüyorum ytd.

Sayfa 117/180 İlkİlk ... 1767107115116117118119127167 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •