Sayfa 118/910 İlkİlk ... 1868108116117118119120128168218618 ... SonSon
Arama sonucu : 7279 madde; 937 - 944 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

1. sporlardan en az aldığım hisse tspor niye aldım onu bile bilmiyorum 3 büyüklerden aldık bide ufaklık olsun dedim heralde )) ama 3 e giderse sende büyükmüşsünd deriz

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TüRkİyE
    Gönderi
    1,827
    Yönetim bugünkü acil toplantıda göreve devam kararı almışlar... eee ne diyelim... basarılar yönetime...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TüRkİyE
    Gönderi
    1,827
    Bir beddua var tspor üstünde... çokta ah aldı aslında... takımlardan, seyircilere, taraftarlara ve yatırımcılarından... Bu ah ı kaldırmaları gerek. Herkesin gönlünü almaları gerek... yoksa bu ah kalmaz... Bu şekilde bi dirhem yol alamazlar...

Herkes fener takip ediyor
    Rüzgar o tarafa esiyor
    Bizimkini alip ne yapsin ne fiyatlanacak
    Istifa edemeyen yönetim mi fiyatlanacak
    Her yıl sampiyonluk ümidiyle lige başlayan şampiyon olamayan takım

SM-J510FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Yatırımcı kardeşim spor hisselerinin hiç mali yapısından bahsetmiyor .spor hisseleri bjk hariç değer üç takım hisseleri borsaya açılırken .tahüt etmişlerdi önce halka açıklık oranına göre kar dağıtmak zorunluluğu vardı . Ekonomiden sorumlu bakan bir kanun çıkardı spor şirketleri borsaya açık olmayan borç batağındaki şirketle birleşmesi yönünde kanun la artık spor hisseleri borç batağına girdi ardı arkası gelmeyen bedelli sermaye artırımları kamuya mal olmuş bu şirketlerin parası artık sorumsuzca harcanıyor . Kimseye hesap vermiyorlar borsadaki hisselerde affedersiniz kese kağıdından değersiz duruma düşmüşler. Bunları görmeden sadece şampiyonluğa bağlamışsınız yatırımcıları yanlış bilgilendirmeyin önce mali disiplin . önce karından borsadaki hisselerin parası ayrılması lazım . Temettü verilmesi lazım kalanıyla ne yapacaksa yapmalı yoksa borsadan bir an önce çıkarılmalı halkı yatırımcıyı kandırarak dolandırıcılık yapılmamalıdır .

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TüRkİyE
    Gönderi
    1,827
    Rüzgar esmiyor bir sessizlik karabulutlar... Fırtına öncesi bir sessizlik var sanki...

7. İddialara göre Trabzonspor takımının %50 hissesini Katar'lı petrol zengini bir işadamı satın almak istiyor. 200 milyon euro (935 Milyon TL ) konuşulan rakam.

https://twitter.com/ykotrabzon61

bu tip bir çok haber fossss çıktı......aydılar,baydılar aylarca beklettiler..........hissede olanlar,trabzon merkezde olanlar,içerden duyum alınabilir mi ?????

Sayfa 118/910 İlkİlk ... 1868108116117118119120128168218618 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •