Sayfa 119/165 İlkİlk ... 1969109117118119120121129 ... SonSon
Arama sonucu : 1320 madde; 945 - 952 arası.

Konu: ESEN - Esenboğa Elektrik Üretim A.Ş

1. endekste sıkıntı halen devam etmekte.. hisse bazlı ayrışmalar olsa da genel anlamda dikkat etmekte fayda var diye düşünüyorum..

bol kazançlar..

2. Kap'a göre 10 yıl boyunca neredeyse tarifenin 3 katı Devlet'e satışı var demek oluyor, hayırlı olsun.

"30.01.2021 KAP
    tarihli 3180 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanan Cumhurbaşkanlığı Kararına göre,
    1 Temmuz 2021'den 31 Aralık 2025'e kadar işletmeye girecek YEK belgeli üretim
    tesisleri için uygulanacak YEKDEM fiyatları, Yerli Katkı oranları ve süreleri
    belirlenmiştir.

Şirketimizin
    ve bağlı ortaklıklarımızın sahibi olduğu tüm santraller hali hazırda işletmede
    olduğu için söz konusu yeni fiyat düzenlemesinden etkilenmeyecek olup,
    ürettikleri elektriği geçici kabul tarihinden itibaren 10 yıl süre ile 13,3 USD
    cent / kWh fiyatla 5346 ve 6094 sayılı kanunlar gereğince devlet alım garantisi
    altında satmaya devam edeceklerdir.

Kamuoyuna ve
    yatırımcılarımıza saygı ile duyurulur."

3.  Alıntı Originally Posted by dopamine Yazıyı Oku
    Kap'a göre 10 yıl boyunca neredeyse tarifenin 3 katı Devlet'e satışı var demek oluyor, hayırlı olsun.

"30.01.2021 KAP
    tarihli 3180 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanan Cumhurbaşkanlığı Kararına göre,
    1 Temmuz 2021'den 31 Aralık 2025'e kadar işletmeye girecek YEK belgeli üretim
    tesisleri için uygulanacak YEKDEM fiyatları, Yerli Katkı oranları ve süreleri
    belirlenmiştir.

Şirketimizin
    ve bağlı ortaklıklarımızın sahibi olduğu tüm santraller hali hazırda işletmede
    olduğu için söz konusu yeni fiyat düzenlemesinden etkilenmeyecek olup,
    ürettikleri elektriği geçici kabul tarihinden itibaren 10 yıl süre ile 13,3 USD
    cent / kWh fiyatla 5346 ve 6094 sayılı kanunlar gereğince devlet alım garantisi
    altında satmaya devam edeceklerdir.

Kamuoyuna ve
    yatırımcılarımıza saygı ile duyurulur."
    evet naten ve esen bundan muaf..

bu kadar karlı da NATEN e ESEN e MARGÜN e satanlar neden ucuzdan devrediyorlar???...onlar aptal mı acaba?

ESEN de manzara bu.... nakit üretebiliyor mu???

6. hayırlı işler.. Allah esen topiği sakinlerine sabır versin..

7. 10 yıl boyunca piyango gibi bir şey vurdu şu son kap haberiyle, sessiz sakin yatışa devam patronlar adam gibi adam çıktı anında kap attı hissesine sahip çıkan patron helal olsun adamlara.
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku
    10 yıl boyunca piyango gibi bir şey vurdu şu son kap haberiyle, sessiz sakin yatışa devam patronlar adam gibi adam çıktı anında kap attı hissesine sahip çıkan patron helal olsun adamlara.
    bu bilinen bir şey...haber değeri yok ki?...

Sayfa 119/165 İlkİlk ... 1969109117118119120121129 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •