Sayfa 12/818 İlkİlk ... 210111213142262112512 ... SonSon
Arama sonucu : 6539 madde; 89 - 96 arası.

Konu: SASA - Sasa Polyester

1. İhale ile aldıkları araziye ilave olarak çevredeki özel şahıslardan da arazi alımı devam ediyor diyor haberde. Bu nasıl büyüme stratejisidir akıl alır gibi değil. Hedefleri çok büyük olsa gerek
    Görüşlerim yatırım tavsiyesi değildir. Herkesin aklı kendine

2. Hedefleri 2030. Artık tam bir uzun vade hissesi oldu.

3. Sayın Aytınç sasa dünya gazetesindeki haberi hiç takmadı, yada ölü taklidi yapıyor

4.  Alıntı Originally Posted by dede_60 Yazıyı Oku
    Sayın Aytınç sasa dünya gazetesindeki haberi hiç takmadı, yada ölü taklidi yapıyor
    abi zaten yukarıda uzun vade hususunu işaret etmişsiniz... haber uzun vadeli yatırımcıya hitap ediyor

5. Biz yatırımlar hemen başlar filan diye düşünüyorduk ama, haberden benim anladığım özellikle rafineri konusu 1 yıl sonra filan başlayacak galiba... ama yakın zamanda liman yapımı başlayabilir... haberden öyle anladım

6. Kısa vadeli yatırımcı üzerinde sanki biraz hayal kırıklığı yarattı gibi. Hissenin bu haberi fiyatlamamasını buna baglıyorum

7.  Alıntı Originally Posted by dede_60 Yazıyı Oku
    Kısa vadeli yatırımcı üzerinde sanki biraz hayal kırıklığı yarattı gibi. Hissenin bu haberi fiyatlamamasını buna baglıyorum
    Herkesin kendine göre hesabı kitabı var abi, dediğiniz doğru olabilir elbette.

8. Ben limanı ve rafineri yatırımını aynı anda başlatırlar diye düşünüyordum...
    ama sanırım dünyadaki resesyon beklentileri şirketi rafineri yatırımı için biraz gecikmeye zorlamış gibi
    artık zaman içinde bekleyip göreceğiz.. daha bu konuda çok haberler gelir

Sayfa 12/818 İlkİlk ... 210111213142262112512 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •