Sayfa 12/262 İlkİlk ... 210111213142262112 ... SonSon
Arama sonucu : 2090 madde; 89 - 96 arası.

Konu: SISE - Şişe Cam

Çok hacimsiz.. ytd

2. abi endeks yukarıya gidiyor ama çoğu hisse geri

Alıntı Originally Posted by freedım Yazıyı Oku
    abi endeks yukarıya gidiyor ama çoğu hisse geri
    THY ve tuprasta mal paylaşımımi yapıyorlar acaba, efsane hacimlerdeler. Ytd

4.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Temettü diye diye yollara çıktım, temettulerin Max yüzde 10 nu geçmediği ortamlardaymisiz dedim yillarca, dolar karşında eriyince.
    Tabi buna bir iki yıllık süreçten bakınca yüzde 10 verenler şu ortamda dişinin kovugunu doldurmaz ama bu fiyatlarda 30 lira temettü veren, 60-70 lira maliyetli Tüpraşi olana yüzde 50 verim yapar iyi para olur. 300 liradan alana yüzde 10 olursa 30 lira temettü sadece bir örnekleme, doğruluğu tabiki yok, olursa. Ytd
    Temettü şirketlerinde emtiaya dayalı ise dipten blok alımlar fevkalede kazandırıyor.Onun dısında ise bekletebiliyor.Siz daha iyi bilirsiniz tabi.
    Ben sansıma eklediğim demir çelik ve tüpraşlar hep dibe yakındı.
    Ya yatırım öncesi ya da küresel sallantılar bu şirketler için fırsat sunuyor.Hektasları demir çelikle almıştım fevaklede hem demir çelikte hem de hektaslarda kazandım.
    Ama şans denk getirmek çok zor çünkü.
    Demir çeliklerde 1 dolara yaklaşırsa al 1.5 dolara yaklaşırsa bekle yapmıştım geçmişte.Şimdi böyle olur mu bilemiyorum.
    Ytd syg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi içermez.Yatırım tavsiyesi verecek yetkinlikte değilim.
    "Memleketim varsa ben de varım."

Sessizliğe gömülmüş topik.. pek bi sessiz. Ytd

6. Bu kadar çok baskı da fazla. 13 günlük ort.altına bırakmıyor. Endeks 4100 pivot üstünde kapattı. Artık hareket etmesi lazım. Bofa da alım yaptı.. bakalım yarın bir hareket bekliyorum..

7.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Bu kadar çok baskı da fazla. 13 günlük ort.altına bırakmıyor. Endeks 4100 pivot üstünde kapattı. Artık hareket etmesi lazım. Bofa da alım yaptı.. bakalım yarın bir hareket bekliyorum..
    Tupraş duruyor su an emregüneş sizde?

Yazdıklarım yatırım tavsiyesi içermez.Yatırım tavsiyesi verecek yetkinlikte değilim.
    "Memleketim varsa ben de varım."

8.  Alıntı Originally Posted by uzunvade87 Yazıyı Oku
    Tupraş duruyor su an emregüneş sizde?

Bende yok. Ama olsaymış iyi olurmuş

Sayfa 12/262 İlkİlk ... 210111213142262112 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz