Sayfa 121/135 İlkİlk ... 2171111119120121122123131 ... SonSon
Arama sonucu : 1075 madde; 961 - 968 arası.

Konu: küçük yatırımcı pörtföyü

panelsan incelemede

Alimlarinizin hayırlı olmasını dilerim sayın nilkiz ... size ve başlıkta yazan sayın dandanakan ve rosense ye de bereketli olsun inşallah
    Ben son dönemde yüzde 60bist yuzde40yabanci hisse senedi fonu gidiyorum .. aft ve tmg ...
    Bistteki payımı da 7 hisseye böldüm... şu sıra sembolleri çok önem veriyorum 7 sayısı da Türk mitolojisinde ayrı bir yer tutuyor...
    ısı pompası hikayesi nedeniyle alcar... Kimya sektöründe beğendiğim bir konu olan ilac sanayisinde Deva holding... elektrikli araçlarda alüminyum parçalar kullanılması nedeniyle dokta... enerji depolama e nesnelerin interneti konusundaki yatırımları için kontr... defansif yönünü arttıran bir teknoloji şirketi olarak Logo yazilim... stratejik bir sektör olarak gördüğüm lojistikte reysas ve son olarak kapitalist düzenin olmazsa olmazı bankalardan portoylerin olmazsa olmazı koç holding iştiraki ykb...
    Onumuzdekin2 yıl bitten çok hayır beklemiyorum inşallah masalarda arttirdigimizla.guzel birikir yapıp bu süreci böylece atlatırız... tekrardan başlıktaki tüm yazarlara hayırlı bereketli seanslar dilerim
    yazdıklarım tamamen kişisel yorumlarım olup hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir ... sizi mutlu edecek ninja yolunu kendiniz çizmeniz dileğiyle...

3.  Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    Borsa İstanbulda İhracatı Güçlü Şirketler:
    ▪️ Otomotiv:: froto -otkar -karsn
    ▪️ Ulaştırma::thyao -tavhl -pgsus
    ▪️ Teknoloji::yeotk -kontr -logo
    ▪️ Dayanıklı Tüketim::arclk -vestl -snica
    ▪️ Tekstil::sasa -aksa -yunsa
    ▪️ Otomotiv Parçaları::jants -egeen -fmizp
    ▪️ Gıda::goknr -avod -uluun
    Günaydın dostlar,
    Rosense Hocam bende de:Froto, Ttrak, şişecam, tukaş, egeen, bfren, konya, bryat, brsan, ege profil, astor, gesan, kontrolmatik, hektaş, kmpur, sayas, acsel, fizmit piston, mevcut.

4.  Alıntı Originally Posted by cevdet _060 Yazıyı Oku
    Günaydın dostlar,
    Rosense Hocam
    dostlar lütfen yanlış anlaşılmaları düzeltelim.

sayın nilkiz topiğin sahibi kendi adıma çalışmaktayım en az onların seviyesindeki borsa bilgisine ulaşmaya
    ben topiğe katkı verebilirmiyim diye çaba içindeyim saygılar
    ileti sayısı çok diye beni uzman zannetmeyin lütfen

5. önemli!
    https://twitter.com/arifcoskun05/sta...264949/photo/2

Bunu açıklar mısınız arkadaşlar ne demek istiyor tablodaki hisseler enflasyon muhasebesinden muaf mı ?

6.  Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku
    yeni kağıtlar plastik kart ve özardan plastik
    Portföyüze Özerden almanıza kendim adina sevindim ,biraz hantal bu aralar .
    ''Kıtmir bir köpekti.Ashab-ı Kehf'in köpeği.Ama cennete gitti.
    Kim olduğun kadar kimlerle olduğun da önemli.'' NFK

7.  Alıntı Originally Posted by HATAKE Yazıyı Oku
    Alimlarinizin hayırlı olmasını dilerim sayın nilkiz ... size ve başlıkta yazan sayın dandanakan ve rosense ye de bereketli olsun inşallah
    Ben son dönemde yüzde 60bist yuzde40yabanci hisse senedi fonu gidiyorum .. aft ve tmg ...
    Bistteki payımı da 7 hisseye böldüm... şu sıra sembolleri çok önem veriyorum 7 sayısı da Türk mitolojisinde ayrı bir yer tutuyor...
    ısı pompası hikayesi nedeniyle alcar... Kimya sektöründe beğendiğim bir konu olan ilac sanayisinde Deva holding... elektrikli araçlarda alüminyum parçalar kullanılması nedeniyle dokta... enerji depolama e nesnelerin interneti konusundaki yatırımları için kontr... defansif yönünü arttıran bir teknoloji şirketi olarak Logo yazilim... stratejik bir sektör olarak gördüğüm lojistikte reysas ve son olarak kapitalist düzenin olmazsa olmazı bankalardan portoylerin olmazsa olmazı koç holding iştiraki ykb...
    Onumuzdekin2 yıl bitten çok hayır beklemiyorum inşallah masalarda arttirdigimizla.guzel birikir yapıp bu süreci böylece atlatırız... tekrardan başlıktaki tüm yazarlara hayırlı bereketli seanslar dilerim
    Teşekkür ederiz sayın HATAKE portföyünüz de sizin adınıza hayırlı olsun bol kazançlar.

8. PKART günlük 2. kanal orta kesikli çizgi üzeri kapanışlar izlenebilir. Geçemez ise kanal dibine süzülebilir.

Sayfa 121/135 İlkİlk ... 2171111119120121122123131 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •