Sayfa 121/1001 İlkİlk ... 2171111119120121122123131171221621 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 961 - 968 arası.

Konu: Viop - XIV

Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Mesela aselsan. Kaldirac zaten dusuktu ek taminat gelince de iyice dustu. Viopta almanin hicbir anlami yok.

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    En cok uzulduğum hisse kendileri. Gül gibi hisseye operasyon çektiler. İnsanın bakası gelmiyor artık. Sektörü belli, iyi hisse vs ama işte operasyon yedi.

2.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Mesela aselsan. Kaldirac zaten dusuktu ek taminat gelince de iyice dustu. Viopta almanin hicbir anlami yok.

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Evet maalesef... hiç bir anlamı kalmadı, o yüzden pay vadelilerdeki fiyat marjlarını normal buluyorum. Çünkü 2 katı için kimse parayı riske etmez, taşıma maliyeti çok yüksek

Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    15 saatte 116 sayfa .

Bugün 200 sayfa olur haftaya yeni topik açılır bu ivmeyle
    Bu tur yavaş bile.. Son 10 küsür gün son topikle öncekinin son yarısı bir anda ivme kaybıyla ve nihayet hız da azalarak..

Alıntı Originally Posted by thunder Yazıyı Oku
    adamlar evde kalmış 50 lik kadını 18 lik kız diye pazarladılar ya...

herkeste onlara inandı...

hiç kafa basmıyor bizim milletin 50,000 liraya bir ikinci el araba alıcan desen şasi numarasına kadar araştıran bizim millet..

borsada biri bişey deyince elinde bir avuç tuzla koşuyor...
    70'lik miras yene misali pazarladılar.. 18'lik deseler yenmez uyanılırdı )..

5. son bi hisse alıcam ondan sonra ekranı kapıyorum...

hisse alımında en az 10 yıldır borsada olma kriterimin ne kadar dogru oldugunu pgsus a bakınca anlıyorum...

yani bir hissen 2009-2010 yılında borsada yoksa benim içinde yok hükmündedir...

6. Durum ne yazikki bu

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. Vay arkadaş koskoca tuprasa bak. 140tan 66ya. Buraya servet yatıranlar var. Halleri noldu kimbilir

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by ConSenSus SenSor Yazıyı Oku
    70'lik miras yene misali pazarladılar.. 18'lik deseler yenmez uyanılırdı )..
    yapana helal olsun onlarda yemeseydi bu numarayı şirketi bi inceleseleridi...

yok startup yok vatan millet sakarya...

yok gelecek teknoloji melek yatrımcı bir sürü antin kuntin kelimeyle geçirdiler...

Sayfa 121/1001 İlkİlk ... 2171111119120121122123131171221621 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •