Sayfa 121/997 İlkİlk ... 2171111119120121122123131171221621 ... SonSon
Arama sonucu : 7972 madde; 961 - 968 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. Tahsisliden sonraki ilk işi nipponla olması tahminlerinde yüzdeyi yüseltiyor bu şekilde bir kapı açılmış olabilir.

2. Gebze halkalı hattı metrosu ne zaman açılacak tarihi belli odumu bilen varmı.

3. Halkalı gebze meyro hattı aşama aşama yapılıyor tek seferde yapılan bir proje değil.şuan pendik tavşantepede .buradan tuzlaya,gebzedende tuzlaya yapılacak ama henüz başlanmadı.metro hattının tamamlanması 3-5 seneyi bulur.ama halkalı gebze tren hattı bitmek üzere.

4. Bu arada nippon nun kuruluş tarihi 2013 yılı sonu.bir şey ifade edermi bilmem ama .yada printaşın iflas edebileceğini düşünen toyoto ya boya tedarik eden yapı önlem almak için tuzla dericiler sitesinde nippon boya yı faaliyete geçirmişde olabilir.

5. Halkalı gebze için duyduğum yıl sonuna kadar açılacağı idi o bölge için baya güzel gelişmeler oluyor sabiha gökçen hava alanına ilgi artmaya başlamış.

6. Zaten bütün güzel haberler nippon ve sun dan gelecek diğerleride var fakat beklentim bu ikisinde ağır basıyor.

7. Turbulans,tavşantepe dedinde gözlerim yaşardı birden aklıma 1982 yılında Tuzla Piyade okulunda öğrenim görüyorken o tepeye Milan ,Tow,Kobra,güdümlü füze atışlarına gidiyorduk orada geçen güzel ve hüzün dolu anılarımı asla unutmayacağım..Teşekkür ederim hatırlattığın için..Ayrıca burada Çbs prntaş'n geçmişi ve geleceği hakkında kıymetli yorumlarını bizlerle paylaşan arkadaşlarımızada teşekkür ederim..Temenni ederimki herşey dilediğiniz gibi olur..Sağlıklı geceler diliyorum..

8.  Alıntı Originally Posted by turbulans Yazıyı Oku
    Bu arada nippon nun kuruluş tarihi 2013 yılı sonu.bir şey ifade edermi bilmem ama .yada printaşın iflas edebileceğini düşünen toyoto ya boya tedarik eden yapı önlem almak için tuzla dericiler sitesinde nippon boya yı faaliyete geçirmişde olabilir.
    aynen böyle oldu hatta kendi müdürünü bile kovdu.şu anda nippon kuruluş gazetesinde genel müdürü japonlarla beraber.2onur2 ye bundan sorma ihtiyaçı duydum yeni sözleşme imzalattılarmı diye.

Sayfa 121/997 İlkİlk ... 2171111119120121122123131171221621 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •