Anket Sonuçlarını Gör: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım

Oylayan
344. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • Balon 1 yıl içinde patlayacaktır, nakitte fırsat beklenmelidir

102 29.65%
  • dolar bu fiyatlarda iken, yatırım yapmak mantıklı

23 6.69%
  • faizler insin, şimdi almak mantıklı değil

21 6.10%
  • ömür boyu alacak param olmayacak

16 4.65%
  • Kira çarpanlarının uçtuğu ortamlarda ev almak doğru değildir, beklenmelidir.

130 37.79%
  • İstanbul gibi metropollerde gayrimenkül yatırımı her zaman karlı bir iş olacaktır.

52 15.12%
Sayfa 128/1014 İlkİlk ... 2878118126127128129130138178228628 ... SonSon
Arama sonucu : 8108 madde; 1,017 - 1,024 arası.

Konu: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım

Şu günlerdir DAP denilen betoncunun %25 indirdik, hayatımızda böyle bir şey daha önce yapmadık haykırışları ile lanse ettiği reklamları görüyorum ve kendi kendime soruyorum, bu firmadan daha öce `DAP` lanmışların serzenişlerini, şikayetlerini görüpte `DAP` lanmak isteyen varmıdır ? Vardır muhakkak bitmez bunlar lakin eğer fazla yoksa benim düşüncem bu sefer DAP kendi kendini DAP layacak bakalım hislerim beni yanıltacak mı !...

2.  Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Şu günlerdir DAP denilen betoncunun %25 indirdik, hayatımızda böyle bir şey daha önce yapmadık haykırışları ile lanse ettiği reklamları görüyorum ve kendi kendime soruyorum, bu firmadan daha öce `DAP` lanmışların serzenişlerini, şikayetlerini görüpte `DAP` lanmak isteyen varmıdır ? Vardır muhakkak bitmez bunlar lakin eğer fazla yoksa benim düşüncem bu sefer DAP kendi kendini DAP layacak bakalım hislerim beni yanıltacak mı !...
    Hocam
    Misal benim bildiğim borsanın en pis gruplarındandır İhlas grubu kağıtları.
    Ama hala yok uçacak yok kaçacak doe alıp bekleyen, boş boş beklemeyi uzun vadeli yatırımcılık sanan, bu arada kaçan fırsatları göremeyen bi dünya insan var...
    Bunun aynısı reel piyasada da olacak muhakkak.

SM-A710F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by ikare Yazıyı Oku
    Hocam
    Misal benim bildiğim borsanın en pis gruplarındandır İhlas grubu kağıtları.
    Ama hala yok uçacak yok kaçacak doe alıp bekleyen, boş boş beklemeyi uzun vadeli yatırımcılık sanan, bu arada kaçan fırsatları göremeyen bi dünya insan var...
    Bunun aynısı reel piyasada da olacak muhakkak.

Bunlar yatırım yapmıyorlar ki. Kumar oynuyorlar.

Sadece borsaya değil herhangi bir şeye para yatırırken neye bakılır? Gelecek vaatlerine, işleyişinin sağlam oluşuna, patronun/müdürün vs karakterine, karına/zararına/borcuna vs vs.

Adam gidiyor gidiyor dibine kadar yolsuzluğa batmış veya devletle kanlı bıçaklı olmuş şirketlerden hisse alıyor, ondan sonra beklenen gerçekleşinde way ben battım. Batarsın tabi.

Bunu yapıncaya kadar topla parayı götür Kıbrıs'ta kumarhanede ye.

4.  Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Bunlar yatırım yapmıyorlar ki. Kumar oynuyorlar.

Sadece borsaya değil herhangi bir şeye para yatırırken neye bakılır? Gelecek vaatlerine, işleyişinin sağlam oluşuna, patronun/müdürün vs karakterine, karına/zararına/borcuna vs vs.

Adam gidiyor gidiyor dibine kadar yolsuzluğa batmış veya devletle kanlı bıçaklı olmuş şirketlerden hisse alıyor, ondan sonra beklenen gerçekleşinde way ben battım. Batarsın tabi.

Bunu yapıncaya kadar topla parayı götür Kıbrıs'ta kumarhanede ye.
    Mantıklı...😂😂

Valla zaten genel olarak borsa kenef çukuru , ne halt ettiklerini çeşitli muhasebe metodlarıyla kamufle edip, borsaya kapalı şirketleri üzerinden kar transferi yapan sürüsüne şirket varken kör güzüme hesabı bu alemde şans deneyenlere diyecek bir şeyim yok. Lakin gerçek anlamda , SOMUT olarak şimdiye kadar yaptığı tüm işlerde öyle yada böyle ondan konut almışları mağdur etmiş bir şirketin projelerinden hala ev , ofis almak isteyenlerin nasıl bir beyinsel faaliyete sahip olduklarını merak ederim.
    Son düzenleme : umutabi; 14-04-2017 saat: 13:18.

Mağdurlara kulak vermek lazım nedir dertleri anlamak lazım.

https://www.facebook.com/Dapyapimagdurlari/

7. Borsa yorumlarınız doğru ancak gayrimenkul çok daha riskli bir yatırım diyorlar bu fiyat seviyelerinden!

Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Valla zaten genel olarak borsa kenef çukuru , ne halt ettiklerini çeşitli muhasebe metodlarıyla kamufle edip, borsaya kapalı şirketleri üzerinden kar transferi yapan sürüsüne şirket varken kör güzüme hesabı bu alemde şans deneyenlere diyecek bir şeyim yok. Lakin gerçek anlamda , SOMUT olarak şimdiye kadar yaptığı tüm işlerde öyle yada böyle ondan konut almışları mağdur etmiş bir şirketin projelerinden hala ev , ofis almak isteyenlerin nasıl bir beyinsel faaliyete sahip olduklarını merak ederim.

8.  Alıntı Originally Posted by HubFund Yazıyı Oku
    Borsa yorumlarınız doğru ancak gayrimenkul çok daha riskli bir yatırım diyorlar bu fiyat seviyelerinden!
    Her zaman riskliydi.

Bu konuda dolandirilanlarin haddi hesabi yok.

Bu donem sadece aleni olarak keriz ariyorlar, degisen bu.

Sayfa 128/1014 İlkİlk ... 2878118126127128129130138178228628 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •