Sayfa 129/230 İlkİlk ... 2979119127128129130131139179229 ... SonSon
Arama sonucu : 1840 madde; 1,025 - 1,032 arası.

Konu: XU100'de Anatrendler

1.  Alıntı Originally Posted by DEVİR Yazıyı Oku
    Devletleri başlarına yıkıldığında keyfimden bir büyük rakı açacak kişi olarak döviz alımında başka bir convertible para birimini tercih edeceğim.
    --
    sn DEVİR
    inanın ABD yıkılsa ben de en az sizin kadar keyif alırım
    ama AB nin yıkılması ABD nin yıkılmasına göre en az 10 misli daha kolay
    ve daha kısa zamanlı olasılık
    benim düşünceme göre bu topiği okuyanların %100 ü
    ABD nin yıkıldığını göremeyecek

bu arada alacağınız konvertibıl diğer paranın EURO olacağını da sanmıyorum
    Paylaştığım hiçbir şey yatırım tavsiyesi olamaz.
    HERKESİN KENDİ AKLI VAR.

2.  Alıntı Originally Posted by DEVİR Yazıyı Oku
    Dolarda alçalan takozun neticesi olarak yukarı dönüş başladı. Ne var ki hareket ilerledikçe gücün zayıfladığı çok açık. Nefesi 5.80'e kadar yetmeyebilir. Daha fazla güç toplayabilmek adına aşağı yönlü bir tur daha yaşayabiliriz. 5 seviyesinin altına inilirse piyasalarda ses getirecektir. Çok iyi bir gösterge olarak haftalık momentum takip edilebilir. Tarihsel desteğin en uç noktası olarak -55 civarı alım için uygun olabilir.
    Devletleri başlarına yıkıldığında keyfimden bir büyük rakı açacak kişi olarak döviz alımında başka bir convertible para birimini tercih edeceğim.
    --
    Teşekkürler

MI 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. AKBANK GRAFİĞİDE BİR FİKİR VEREBİLİR O YÜZDEN PAYLAŞIYORUM...4 BİTMEK ÜZERE(6.63-6.64) ARDINDAN 5 (7.50-7.60) VE TREND SONU....

4. ÇOK SANSASYONEL BİR İDDİA OLACAK AMA 107 BİNDEN SONRA ENDEKS HEDEFİ 47 BİN....

5. DOW AYLIK GRAFİK RSI UYUMSUZLUĞUNA DİKKAT..MAKSİMUM 25800 GÖRÜR BENCE...BİZDEKİ DÜŞÜŞ İÇ DİNAMİKLERDEN KAYNAKLANMAYACAK GİBİ GÖZÜKÜYOR...

6. DAX TEPKİ HEDEFİ 11800....GRAFİK HAFTALIK.

7. benim beklentim kahverengi trent yıkılmadıkça 130000 sonra 160.000 lire kadar gidebileceği yönünde bu grafiğe bakıldığında log olarak yukselen takoz rahat rahat görülmekte peki endekste balon var mı kim diyebilir bence yıkımlar çoşkuyla olur böyle göz göre göre olmaz yabancı malı kime satacak halkb 2 lira mı olacak dolar 3,80 oldugunda aha burası dönüş dedik sonra oldu 7 tamam burası dedik ve 10 lira hedef koyanlar ayakkabı boyacısı,işci,memur, emekli ahmet usta herkes dolara yuklenmedi mi trentler çoskuyla yıkılır eğer borsa da çoşku varsa haklısınız yoksa devam tabii konjöktör buna müsade etmez diye düşünüyoruz bende aynı düşünüyorum yanlış işler yapılıyor şu da bir gerçek trentler karamsarlıktan doğmaz mı borsa da herkes kan ağlıyor herkes biraz yukselse satmanın peşinde zaman herşeyi gösterecek saygılar ytd...hayali senaryolar
    Yazdıklarım tamamen kendi düşüncelerimdir kimseye al tut sat yat gibi tavsiyeler değildir...

8. Daha önce'ki benzer yapılar resim'de görüldüğü gibidir.Turkuaz ok'un olduğu bölgeye benzer bir yapı oluşur'sa 125-130 mümkün olabilir.

Sayfa 129/230 İlkİlk ... 2979119127128129130131139179229 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •