Sayfa 1298/1960 İlkİlk ... 298798119812481288129612971298129913001308134813981798 ... SonSon
Arama sonucu : 15680 madde; 10,377 - 10,384 arası.

Konu: Nuri ile Ayva Tatlısı: Dikkat çiğ yemeyiniz!

1. Rodos adasındaki yangın, Yunanistan'ın adalar konusundaki çaresizliğini açıkça gösterdi. Rodos, Yunan anakarasına oldukça uzak olmasına rağmen kısmen kendi kendine yeterli, büyük bir ada.
    Midilli ve Meis gibi adalarda yaşayanlar, Türkiye olmazsa açlıktan ölürler.
    Rodos'dan turistleri bile tahliye edemediler.
    Bu adalarda yaşayanlar, orta vadede Türkiye'ye bağlanmak istiyoruz diyebilirler.
    Bizim her türlü afette yardımcı olmamız, elimizden geleni yapmamız yeterli.
    Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir...

2. İsmail Arı
    @ismailari_
    Gavs olarak adlandırılan Menzil şeyhinin tövbe seansı! İkridarın açtığı yolda, Fetullahçıların da boşluğunu doldurarak hızlı kitleselleşiyorlar. Artık en önemli kamu kurumlarında onlar var❗️
    https://twitter.com/ismailari_/statu...24596861501444

Fethullahın boşluğunu bunlar mı dolduruyorlar? Hastanelerden başka nerede varlar abi bunlar? Poliste, Tsk'da varlar mı?
    Cemaat değil bu. Bu bir tarikat. Darbe falan yapamazlar bunlar.

3. rxpu
    @r_x_p_u
    ·
    8d
    Konya iline geldim semt pazarı ilginç diyaloglar domatesin kilosu 6.5 3 kilo alırsan 20 ye bırakırım abi diyor. Yok ben ayrı ayrı 3 adet 1 er kilo alayım dedim. Hehehe

4. rxpu
    @r_x_p_u
    Zeytinler kilo 28tl 40tl arası konya.

5. Şaban Sevinç
    @sabansevinc2
    ·
    4s
    Kılıçdaroğlu: 6 bin tane aday adayı vardı. Başımda bir sürü iş vardı. Ben en yakın çalışma arkadaşlarım olan MYK üyelerime güvendim.

Bölge bölge çalışıp getirdiler.

Onlarda hak edenden ziyade kendilerine yakın isimleri milletvekili yaptılar.

Başak Kaya / Sözcü Gazetesi

6. A world war can start here: Poland will attack Belarus - Russia and NATO are involved‼️

Poland plans to launch an operation against Belarus due to the imminent defeat of Ukraine.

7. Bee Haber
    @beehaber
    ·
    4s
    İYİ Parti Gaziantep İl Başkanı: “Gaziantep'te Suriyelileri gönderirseniz sıvacı bulamazsınız.”

8.  Alıntı Originally Posted by ayvagobeknuri Yazıyı Oku
    A world war can start here: Poland will attack Belarus - Russia and NATO are involved‼️

Poland plans to launch an operation against Belarus due to the imminent defeat of Ukraine.
    Belarus nükleer bir güçtür.

Sayfa 1298/1960 İlkİlk ... 298798119812481288129612971298129913001308134813981798 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •