Sayfa 13/1000 İlkİlk ... 311121314152363113513 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 97 - 104 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XI

1. Bitcoin'deki düşüşün esas sebebinin ABD hazine bakanı Yellen'ın son konuşmasında 4 defa bitcoin hakkında olumsuz görüşlerini bildirmesi ve bunun sebebinin, yellen'ın masasında bitcoin için uygulanacak bazı kararlar olduğu söyleniyor.

Dile kolay toplam kripto para dünyası 1,6trilyon dolara ulaşmıştı. Fedin bilançosu 7,5 trilyon dolar, Fed tüm dünyayı regüle ediyor.

Borsada fiyatı 100 katına çıkan ve %80-90'ının toplu halde olduğu bilinen hisseleri andırıyor btc hareketleri. Bu kumarhaneye giren kazansa bile, ne de olsa kardayım diyerek karını riske atıp en iyi el elde, baş başta çıkıyor.
    Yukarıda yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

2. Şerrefsiz ibna şey : 7,0511

Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Bireysel kredi veya kredili mevduat hesabı varsa banka değişikliği yapamıyorsunuz.
    Kredili mevduat hesap tanımını iptal ettirmeniz gerekir.
    Krediyi bilmem, fakat kredili mevduat hesabım olan bir bankadan başka bankaya geçtim.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Asker ne demek, hayatınızda hiç mermi yediniz mi ? Belediyede asfalt işçisi bile eliyle yük kaldırmaz, soğuk havada ısıtıcılı araçta sık sık mola vererek çalışırken Doğu da yolu olmayan dağa helikopter ile bırakılan ayağı- eli donduğundan kesilen askerleri gördünüz mü hiç ? Şehir içinde yaya gezmeyen kamu görevlileri varken , generalin bindiği araç renaulttur.

Hepsini de geçtim, aracı olmak zenginlik göstergesimidir ? Eryaman da aracı olmayan Kapıcı yok gibi. Şimdi bu insanlar zengin mi ? Bu tip ayrışmalar hoş değil. Her mesleğin kendi zorlukları ve riskleri vardır. Hepsi de bu vatanın çocuklarıdır. Asker denince 10 kez düşünürüm. Zira Gerek İstanbul gerek Ankara Gülhane hastanelerinin ortopedi ve psikiyatri bölümlerini çok ziyaret etmişimdir. Oralar bile lüks sayıldı ve şu an kaderlerine terk edildiler. Bazen ne yazdığınıza nereye gittiğine dikkat etmek gerek !
    Art niyet olduğunu sanmıyorum.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    Piston aşağı düşmüştür

Videosuz, bu deyimi kullanmayalım
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Deye deye bizim iti tatile mi gönderdiniz, ne güzel saydırıyordum.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

7. 7.04 yaklaşık dün seviyelerinde geziyor yine 7 altına inmeyecek galiba artık

8. belli olmaz.
    10 11 gibi adr döner en fazla yatay terstere olur.

Sayfa 13/1000 İlkİlk ... 311121314152363113513 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •