Sayfa 134/193 İlkİlk ... 3484124132133134135136144184 ... SonSon
Arama sonucu : 1539 madde; 1,065 - 1,072 arası.

Konu: AVGYO - Avrasya Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    A1 tahtayi birakti acik islem azaldi...gercek alici satici mevcut bu ara....

1.27den 1.04e giderken ky.korkutmak amacli piyasadaki kuluckalara paslanan patron paylarinin batumdan cekildigi artik iyice göze batmaya basladi gibi...haftaya bu farkindalik tahtada sertlige ve ky. ilgisine yol acabilir...bu yabanci alimi da galipcimin hic alişık olmadigimiz yeni icadi bakalim altindan hangi proje hayali cikacak :)

İlim kardeş burdamısın?

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

2. Avgyo ve avtur goze batmaya basladi (kuslu site, investing

.vs) spekcim cimrilik yapma artik yarin avgyo ve avtur onculugunde sevindirici bir hareket umuyoruz. Ytd

3.  Alıntı Originally Posted by TGT Yazıyı Oku
    İlim kardeş yetiş bugünden haber ver bize neler oldu?

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    ustad galipcim 45/52 arasi bikanin malina talip modda devam etti bu gunde...pc basinda degildim ara ara bakabildim bu gün ama buralarda guc kazanip 1.8/2 arasi denemesini bekliyorum...bakalim beklenti olacak mi...yalniz bu beklenti olmasi icin patrondan para girisi lazim...hemuz yok...
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

4. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

5. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

Çok teşekkürler ilim kardeş

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. 1.04ten gelen trend ana destegi 1.31e taşınmış gibi...diger yandan ara destekler görünüyor ve 1.37 guclu gibi, kisada 1.44 destek olmus gibi...1.53 ise son direncimiz, 1.53 uzeri kapanis 2yi test ettirme gucu verir...bakalim neler olacak...

grafik saatlik, günlük yazmışım yanlışlıkla....

Son düzenleme : illim; 26-11-2019 saat: 09:54.
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

8. galipcim bu gunde tezgahi 48e acmis...rast gele...

Sayfa 134/193 İlkİlk ... 3484124132133134135136144184 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •