Sayfa 135/653 İlkİlk ... 3585125133134135136137145185235635 ... SonSon
Arama sonucu : 5218 madde; 1,073 - 1,080 arası.

Konu: AKBNK - Akbank T.A.Ş.

Bugün büyük bir yabancı satış ordinosu vardı. Credit 21,7 milyon lot satış ile tüm satışın %66,25'ini tek başına yaptı. Satışı Garanti, İş, Deniz ve Vakıf karşılamaya çalıştı. Bu montanlı bir satışta artı kapatmış olması bile bence büyük başarı. Son birkaç gündür Garanti ile bu yabancının şamar oğlanına döndü ama Türkler bu fiyat seviyesini uygun bulmuş olacak ki hisseyi aşağıda karşılamak yerine burada karşıladılar. Aslında hem Garan hem de Akbank 85-90 Endeks seviyesindeler. Bir sonraki yükseliş dalgasını bu iki banka yapacaklarını düşünüyorum.

YTD

2. Valla benim gözüm korktu bu işten. Satış ordinosunun yarın, öbür gün devam etmeyeceği ne malum. Ne de olsa adamlarda zibil gibi mal var. Kafasını kaldırmasına müsaade etmiyorlar. Ha, doktorun dediği gibi danışıklı döğüşse bu yapılan, o zaman fizana götürürler zamanı geldiğinde...

Alıntı Originally Posted by warline Yazıyı Oku
    Bugün büyük bir yabancı satış ordinosu vardı. Credit 21,7 milyon lot satış ile tüm satışın %66,25'ini tek başına yaptı. Satışı Garanti, İş, Deniz ve Vakıf karşılamaya çalıştı. Bu montanlı bir satışta artı kapatmış olması bile bence büyük başarı. Son birkaç gündür Garanti ile bu yabancının şamar oğlanına döndü ama Türkler bu fiyat seviyesini uygun bulmuş olacak ki hisseyi aşağıda karşılamak yerine burada karşıladılar. Aslında hem Garan hem de Akbank 85-90 Endeks seviyesindeler. Bir sonraki yükseliş dalgasını bu iki banka yapacaklarını düşünüyorum.

YTD

3.  Alıntı Originally Posted by D R A G O N Yazıyı Oku
    Valla benim gözüm korktu bu işten. Satış ordinosunun yarın, öbür gün devam etmeyeceği ne malum. Ne de olsa adamlarda zibil gibi mal var. Kafasını kaldırmasına müsaade etmiyorlar. Ha, doktorun dediği gibi danışıklı döğüşse bu yapılan, o zaman fizana götürürler zamanı geldiğinde...
    Değerli arkadaşlar dikkat ederseniz borsanın satış ayağı bu batik hisse üzerine kurulmuş. Bu batığı satıp geri kalan tum hisselerde alım yapıyorlar. Sesli dusunuyorum. Acep diyorum yabancılar bir kokumu aldi. Bu batmış hisseye devlet elmi koyacak, bu batık hisse varlık fonunamı devredilecek. Yabancılar neyin kokusunu aldılar da deli danalar gibi her fiyattan satiyorlar. Sizce oyle bir ihtimal masada mi öyle bir ihtimal yoksa bu kadar deli satış neden.

4. Bu hisse başka hangi sebepten her sarta ve her durumda bu kadar satis yiyiyor. Borsa yukselirken en cok satilan hisse, bankacilik endeksi yukselirken en cok satış yiyen hisse, zaten borsa duserken çoşkusundan bahsetmiyorum bile. Bir daha benim aldığım maliyete zaten batik bir daha gelmez. O artık imkansiz zaten. acep endeks 135 bin olur diyorlar, o zaman bu batik 6.5/7 seviyesine gelirmi.

5. Yaptığın yorum bankacılık kanununa göre suç. Uyarmak istedim.

6. https://paraajansi.com.tr/borsada-ha...z-kaldi/13405/

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alıntı Originally Posted by D R A G O N Yazıyı Oku
    Valla benim gözüm korktu bu işten. Satış ordinosunun yarın, öbür gün devam etmeyeceği ne malum. Ne de olsa adamlarda zibil gibi mal var. Kafasını kaldırmasına müsaade etmiyorlar. Ha, doktorun dediği gibi danışıklı döğüşse bu yapılan, o zaman fizana götürürler zamanı geldiğinde...
    Maalesef Credit satışı bugün de devam ediyor gibi Yarım saatte 2m lota ulaştı.

Sayfa 135/653 İlkİlk ... 3585125133134135136137145185235635 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •