Sayfa 135/406 İlkİlk ... 3585125133134135136137145185235 ... SonSon
Arama sonucu : 3244 madde; 1,073 - 1,080 arası.

Konu: KCAER - Kocaer Çelik Sanayi Ticaret A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by White Knight Yazıyı Oku
    Cok tesekkurler

2. bu günlerde jes santrali ile ilgili kap haberleri bekliyorum...artık yavaş yavaş yatırım haberleri gelmeli..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    bu günlerde jes santrali ile ilgili kap haberleri bekliyorum...artık yavaş yavaş yatırım haberleri gelmeli..
    Hisse bu fiyatlardayken göndermesinler böyle haberleri, bilanço dönemi de yaklaşıyor, hissenin beklentileri önceden biraz fiyatlaması lazım artık, bu savaş hikayesini malzeme yapıp eziyor hisseyi, mal almayı düşünüyorsa böyle zor alır.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

4. dün +3 çıkışda aldığını bugüm -0.30 da geri verdi.

maşallah.maşallah.

5. Ziraat Yatırım dün yere göğe sığdıramadı şirketi ama bugün tabana yaklaşıyor hisse, şirket faaliyetleri ile tahtası birbirleriyle kel alaka, şirket mi yalan yoksa hisse mi yalan söylüyor. %5.5 düşüş neyin fiyatlanması mesela, itibarsızılaştırma çabasından başka bir şey değil, düşüşün de bir sınırı olmalı, milleti panikletip malını almak ayıp değil mi tahtacı efendi, bulaşanı yakarım diyorsun yani...
    Son düzenleme : bawer; 11-10-2023 saat: 16:20.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

6. tüm verdiğini 1 günde alıyor namussuz. ulan marsta olay olsa ilk biz zarar görüyoruz. nereye düştük arkadaş.

7. https://www.tradingview.com/x/su8s3KLF/

saatlik

kapanış..

yoruma gerek yok.

Sayfa 135/406 İlkİlk ... 3585125133134135136137145185235 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz