Sayfa 138/165 İlkİlk ... 3888128136137138139140148 ... SonSon
Arama sonucu : 1320 madde; 1,097 - 1,104 arası.

Konu: ESEN - Esenboğa Elektrik Üretim A.Ş

1. kısa vadeli dalgası 4,238 fibo 40,50 bu bölgede tobo yaptı robot bakalım çalışacakmı, hadi esen reis üzme bizi ciğerini söktük azıcık ama napalım çok fırsat verdin be palacım.
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

2.  Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku
    Ben devam üstat şu 48 ve üstünü bir görmem lazım ondan sonra tam çıkış kararı vericem bakalım.
    44 civarından maliyet yapana sabır diliyorum devre kesince psikoloji falan kalmaz bunlarda.
    baydı artık hocam.. hergün robot.. gelirse daha aşağılara, beğenirsem görüntüsünü belki girerim yine..

daha sakin hisseler ile devam..

birazını da DNISI ya geçirdim..

Valla bugün salağımı cikardi.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Bugün sağlam düştü düşüş iyi olmadı düzeltme sert olacak pazartwside devam ederse sıkıntılı

5. 800 milyon hacimle realizyon yüzde -3

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku
    kısa vadeli dalgası 4,238 fibo 40,50 bu bölgede tobo yaptı robot bakalım çalışacakmı, hadi esen reis üzme bizi

ciğerini söktük azıcık ama napalım çok fırsat verdin be palacım.
    Sen ne yamyam bir insansın ya 😂😂

7. ESEN 30 lu seviyelerden beri takip ediyorum.Temel olarak uzun vadede iyi yerlere gelebileceğini düşündüm bir şirket.

Haftalık takası hoşuma gitmedi.İş garanti yabancı satışta.

Teknik olarak bir önceki zirvesi 39.56 seviyesinin altında bir kapanış gelmediği sürece belirlediğim ilk hedef 50-51 seviyeleri.Hisseyi elinde bulunduranlara bol kazançlar diliyorum.Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir alan da satan da kendi bilir.

Kişisel görüsümdür.Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.Alan da satan da kendi bilir..

8.  Alıntı Originally Posted by FatihK Yazıyı Oku
    Sen ne yamyam bir insansın ya 😂😂
    Son ciğer sökücü heheheheh robot bile ikidir noluyor lan dedi, cuma 40.60 destek ihlali yaptı üstüne devre kestirdi garibim.

Sayfa 138/165 İlkİlk ... 3888128136137138139140148 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •