Sayfa 139/1000 İlkİlk ... 3989129137138139140141149189239639 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 1,105 - 1,112 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Bu ara yandaş olmak da zor.SSCB yıkılmış rusya komunizmi bırakmış kapitalist sisteme dönmüş.Ve siz misal türkiyede 1980 darbesi öncesi faal dev genç li dev yol lu hapis yatmış keskin bir devrimcisiniz.Ne büyük hayal kırıklığı değil mi.Komunizm falan hayalmiş de denmez o saatten sonra.Bu ara akp li olmak zor iş.)))))

fiziki bencede doğrusu ama bence fizikide bi yere kadar hikaye..

farkındamısınız bilmiyorum, hırsızlık, soygun olayları arttı.. aç kalan millet ve sonucu daha çok hırsızlık, gasp, soygun bekliyorum.. olağan olmasını da öyle.. evde rahat bırakıcaklarmı sanıyorsunuz, ya da güvende sandığınız bankadaki kasanızda?...

ilerlemek lazım bence bu diyardan.. hiç böyle düşünmezdim ama realitem epeydir bunu söylüyor artık...

3.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Ben 6.30 üzerinde bir alım satım göremedim.
    O anlarda 3 ayrı terminalden veri takip ediyordum 6.47 anında ekranlar dondu zaten en yüksek 29.53 satıştaydı 6.47 lerden işlem olmadı diyebilirim en azından tr piyasasında

4.  Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    İş Bankasındaki CHP hisseleriyle gündem değiştirmeye çalışıyor olmalı.

Asıl sorunu kur, faiz, enflasyon.

Boş işlerle uğraşacağına bunu hallet çok becerikli isen.

Ama konu beceriyi falan aştı çoktan.

Daha korkutucu olan ise "sabır saffhasında" (!) olduğunu ilan eden Erdoğan, bu safhadan, "hapinallah ve nimel vekil" safhasına geçip de Allahı vekil tayin ederse işte o zaman yandı gülüm keten helva...
    Aynı bilgisayar oyunu gibi değil mi?

https://media3.giphy.com/media/KEoB6e78UJDva/giphy.gif

Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Günaydın... Desem sizlere ayıp etmiş olurmuyum?
    Yok olmaz niye olsun )
    Bazen geriden geriden böyle yavaş yavaş gelirim

Ahmetg Guest
    Rıza Sarraf’a niye şaşırdınız ki?

https://www.aydinlik.com.tr/riza-sar...ari-eylul-2018

Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    İş Bankasındaki CHP hisseleriyle gündem değiştirmeye çalışıyor olmalı.

Asıl sorunu kur, faiz, enflasyon.

Boş işlerle uğraşacağına bunu hallet çok becerikli isen.

Ama konu beceriyi falan aştı çoktan.

Daha korkutucu olan ise "sabır saffhasında" (!) olduğunu ilan eden Erdoğan, bu safhadan, "hapinallah ve nimel vekil" safhasına geçip de Allahı vekil tayin ederse işte o zaman yandı gülüm keten helva...
    Sanki gündem değiştirme gibi gelmiyor bana. Hazineden gelen tın tın sesi bu. Bir de fırsat bu fırsat dış güç kriziyle neye konarsak kar düşüncesi gibi.
    Sabır safhası MB ile ilgiliydi. Kendini MB Başkanı atayacak. Yolunu yaptı )

8.  Alıntı Originally Posted by Arc en ciel Yazıyı Oku
    Ne utanmaz adamalarınız siz. Çalınan mesaiymiş. Peşine düşmüş.
    Devletin çalınan paralarının peşine düşüp hesabını sorsana ? Peşkeş çekilen malların peşine düşsene ? Çocuklarının çalınan geleceğini geri almaya çalışsana.
    Sanki sen çalışırken robot gibi ara vermeden çalışıyorsun. Adam işini yapar yazar sana ne
    bızım buralarda 1elma calanada 100 elma calanada hırsız derler sız orada ne derler bılmıyorum hırsız hırsızı savunuyor allahım aklıma mukayet ol mesaıden calmıssa ne olmus dıyor adam sana ben nasıl cevap wereyım ?????
    BORSADA ARA VERMEK ICIN EN İYİ ZAMAN KAZANDIGIN ZAMANDIR

Sayfa 139/1000 İlkİlk ... 3989129137138139140141149189239639 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •