Sayfa 14/150 İlkİlk ... 412131415162464114 ... SonSon
Arama sonucu : 1201 madde; 105 - 112 arası.

Konu: DMISH - Mish Dekorasyon Sanayi ve Ticaret A. Ş.

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
     Alıntı Originally Posted by aslan3800 Yazıyı Oku
    Öz sermaye demek şirket fesh olduğunda tüm varlıkları borçlarını ödedikten sonra kalan demek degilmi. Yanlış mı biliyorum, yanlış biliyorsam duzeltin.
    Yani mevcut verilere gore hisse başı 10 kuruş öz sermaye eder.
    Varlıkları daha fazla ederse bilemem. Şirketin sözde bireysel müşteri temsilcisi birara idasin marka ederinin 60 milyon olduğunu söylemişti.

Lenovo A7020a48 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    normalde öyle.ama diyelim ki bir arsa aldı şirket.kac para 10 TL olsun.birkac yıl sonra arsayı bir değerlendirme şirketine 50 tl gosterebilir. Oysa arsa değer kaybetmiş 1tl ye düşmüştür. Yani ozsermaye fos çıkabilir. Bu nedenle bizim borsa defter değeri üzeri fiyatlama yapmaz. Esas faaliyet karına bakar.

2. 27 den 25000 lot alan ın......

3. 28 kapatamadı malesef

HTC_M10h cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. 28 den alis yazdim vermedi serbest fiyat alis yazdim gene vermedi neden acaba bilen varmi

SM-J700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Kaçta yazdın?

HTC_M10h cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. 17 :56 da yazdim bi baktim iptal olmus 18:01 den 18:10 a kadar bircok emir verdim hicbiri kabul olmadi ilginc bi durum bende anlamadim ilk defa boyle bisey gördüm 28 de ki lotlari gordum ama alamadim

Alıntı Originally Posted by Haliboo Yazıyı Oku
    17 :56 da yazdim bi baktim iptal olmus 18:01 den 18:10 a kadar bircok emir verdim hicbiri kabul olmadi ilginc bi durum bende anlamadim ilk defa boyle bisey gördüm 28 de ki lotlari gordum ama alamadim

17.55 den önce girseydin belki alırdın.18.00 deki işlemde eşleşme olmamış veya sizden önce alış emri verenlerin talepleri karşılanmış olabilir.

Alıntı Originally Posted by Haliboo Yazıyı Oku
    17 :56 da yazdim bi baktim iptal olmus 18:01 den 18:10 a kadar bircok emir verdim hicbiri kabul olmadi ilginc bi durum bende anlamadim ilk defa boyle bisey gördüm 28 de ki lotlari gordum ama alamadim

17.55 den önce girmelisin.18.05 den sonra,özellikle de 18:06, 07 de girmelisin...arada girilen emirleri kabul etmiyor.Ben bunları yaşadım,o yüzden yazdım.8 yıllık bir gozalticilik seruvenim var.en iyisi seans başlamadan saatler önce emir girmek...sıraya girceksin....İllaha almak garanti olsun dersen,tavana alış girersin,o zaman gelme durumu baya yüksek olur...

NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK;NE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Sayfa 14/150 İlkİlk ... 412131415162464114 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •