Sayfa 14/566 İlkİlk ... 412131415162464114514 ... SonSon
Arama sonucu : 4630 madde; 105 - 112 arası.

Konu: HALK Cafe - III

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. Halkbankasına sermaye olarak enjekte edilecek meblağ 7 milyar tl dir
    Elimdeki nakidi PP fonunda tutuyorum ve sadece ayağıma fırsat geldiğinde kısa vadeli gir-çık yapıyorum. Tüm TL portföyüm 30.4.2025 vadeli Forward dolar alım (43 TL) sözleşmesi ile hedge'lenmiştir.

bende bu şekilde açıkladım.
    ama 666 TH gelsin anlatsın bize dedi.
    tabii benim yelkenlim yok ya inanmaz.
    hoşgeldin TH
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

3.  Alıntı Originally Posted by şahna Yazıyı Oku
    hoşgeldin TH
    selam şahna kardeşim, kısmetse seni bir gün Çeşme -Gökçeada arası seyrime davet edeceğim, deniz tutarsa Assos'ta Zodiak'la sahile gönderirim ama daha önce olmaz bak, bol bol ton balığı avlarız, genellikle Çanakkale boğazının girişinde bol miktarda ton balığı oluyor
    Elimdeki nakidi PP fonunda tutuyorum ve sadece ayağıma fırsat geldiğinde kısa vadeli gir-çık yapıyorum. Tüm TL portföyüm 30.4.2025 vadeli Forward dolar alım (43 TL) sözleşmesi ile hedge'lenmiştir.

Alıntı Originally Posted by şahna Yazıyı Oku
    hoşgeldin TH
    Dogru diyorsun sahna. En fazla ben cuvalladim, 36 milyar lira girecek bile dedim Neyse benim yazdigim hicbirseyi kimse gozonune almasin dunden beri. Hepsi bos.

TVF fonunun payı artacak.
    diğer ortakların azalacak.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

6. ...Ayrıca kimsenin dile getirmediği bir takas detay yaşandı Mart-Nisan ayında.

Ziraat TVF nin işlemci ve takası aynı zamanda.Halkbank tahtasında Ziraat üzerinden toplanan 18 mil lot 511 ort ile takastan çıkarıldı.

Fiili dolaşımdan ve takastan çekilen bu tutar bence banka tahsisli planlamasında ayarlanmış bir detaydı.

7.  Alıntı Originally Posted by Anatolien Yazıyı Oku
    ...Ayrıca kimsenin dile getirmediği bir takas detay yaşandı Mart-Nisan ayında.

Ziraat TVF nin işlemci ve takası aynı zamanda.Halkbank tahtasında Ziraat üzerinden toplanan 18 mil lot 511 ort ile takastan çıkarıldı.

Fiili dolaşımdan ve takastan çekilen bu tutar bence banka tahsisli planlamasında ayarlanmış bir detaydı.
    bu yorum yanlış olmuş, tedavülden çekilen hisse filan yok, tedavüldeki lot sayısı 611 milyon lottur ve bu rakam değişmedi, banka geri alım yapmış olsa da bu aldıklarını tekrar satmakta serbesttir

Alıntı Originally Posted by TRENDHOUND Yazıyı Oku
    bu yorum yanlış olmuş, tedavülden çekilen hisse filan yok, tedavüldeki lot sayısı 611 milyon lottur ve bu rakam değişmedi, banka geri alım yapmış olsa da bu aldıklarını tekrar satmakta serbesttir
    Anatolien'in demek istedigi 17 milyon lot hicbir aracida gorunmuyor takasta, Toplam Fark kismina girmis. Tombul Kusta da var bu. Bu alimlar Ziraat'ten yapilmisti. Tedavulden cekilmedi, ama boyle bir durum da var.

Sayfa 14/566 İlkİlk ... 412131415162464114514 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •