Sayfa 14/292 İlkİlk ... 412131415162464114 ... SonSon
Arama sonucu : 2329 madde; 105 - 112 arası.

Konu: KATMR - Katmerciler Ekipman

1.  Alıntı Originally Posted by ozzy35 Yazıyı Oku
    Aleykum Selam Başkan seni gördüm geldim.Bu arada mum gibi eridik, artik sozun bittigi yerdeyiz..
    Bizim olmamiza gerek yok, ben meydanı Tru ya biraktim ) )) :D :D :D
    YTD
    Haftaya uzun bir tatilim var... sonra da ramazan sebebiyle yazmaya halim kalmaz... bayram tatili falan da derken, uzun süre yok olabilirim.. ihtimal dahilinde ;)

Bu arada patron da rahat eder... "yaptığı tecavüzleri şikayet etmeleri" için mağdurları teşvik eden kişi ortalıkta yok diye bayram eder.. Şikayet yazacaklar için bilgi kaynağı olması açısından, "patronun yaptığı tecavüzleri liste halinde" yazmalarını rica ediyorum eski üyelerden.. Adam hesapsızca ve umarsızca tecavüz etti yıllarca, sayısını unuttuk

mesela:

- Patronun, hisse zirvedeyken (!) sürekli röportajlar yaptırıp, şirketin reklamını yaptırıp, sürekli KAP'a olumlu haberler yollaması, bu sayede küçük yatırımcının aldanıp "yüksek fiyattan" hisse alması.. Hisse satmayacağım diye haber yollayıp hemen sonrasında hisse satması (2017-2018) Bu şekilde malı vatandaşa boşaltıp kenara çekilip, keyif sigarası içmesi... Olumlu haberleri bıçak gibi kesmesi.. Soranlara "arz talep meselesi" tarzı alay eder gibi cevaplar vermesi... Yatırımcıya aşırı kar edilecek imajı verip, berbat bilançolar yollaması.. Aşırı borçlanma.. Aşırı masraf.. v.b. yatırımcıyı mağdur eden aktivitiler...

- Şirketin patronlarının Erdoğan'a ve hükümete yakınlığı sebebiyle, Erdoğan'a ve hükümete güvenen çok sayıda yatırımcınının bu şirkete yatırım yaptığı bir gerçek.. Bunlar yatırımcıyı kazıkladıkça, Reis'e de güven kaybı oluyor, Reis'e de laf gidiyor.. Yandaş gözüküp halkı mağdur eden bu ve benzeri çakallar yüzünden 31 Mart tarihinde oy kaybı yaşanmıştır... Dün haber çıktı, Reis talimat vermiş.. Halkın güvenini neden kaybettik bir araştırın demiş kurmaylarına.. Cimer'e başvuru yağmuru yapmış olsaydık Mart ayında, şu an dosya Reis'in önünde olurdu...
    Son düzenleme : True; 11-04-2019 saat: 09:21.
    Yatırım tavsiyesi değildir... Sadece tahmindir.. Büyük ihtimalle de "hatalı" bir tahmindir..

2. şirketin elinde EURO yoksa hapı yutttu resmen biz batmak için böyle bir yapılandırma yaptık bankayla demek için mi acaba yapılandırma açıkladıgı tarihten bu yana euro 0.15 kuruş arttıı 1 hafta da borcu 10 15 milyon civarında artttı tl bazda bunlar bu kadar hesapsız olamazz zaten hisse fiyatıda buna göre düşüyorr RSI diplerde hala tepki yok hissede fırsatı bulan satıyor cayır cayır böyle bi hisse kısa orta vadede çıkar mı dolandırıldık resmen JET FADILa benzer bi vaka ama bu daha niteliklisi ytd

3.  Alıntı Originally Posted by mstfbztk80 Yazıyı Oku
    şirketin elinde EURO yoksa hapı yutttu resmen biz batmak için böyle bir yapılandırma yaptık bankayla demek için mi acaba yapılandırma açıkladıgı tarihten bu yana euro 0.15 kuruş arttıı 1 hafta da borcu 10 15 milyon civarında artttı tl bazda bunlar bu kadar hesapsız olamazz zaten hisse fiyatıda buna göre düşüyorr RSI diplerde hala tepki yok hissede fırsatı bulan satıyor cayır cayır böyle bi hisse kısa orta vadede çıkar mı dolandırıldık resmen JET FADILa benzer bi vaka ama bu daha niteliklisi ytd
    Total borç ne kadarki 0,15 kur artısında borç 15 milyon TL artıyor ?

4.  Alıntı Originally Posted by teknikanalizim Yazıyı Oku
    Total borç ne kadarki 0,15 kur artısında borç 15 milyon TL artıyor ?
    80 100 milyon euro civarında

5. Şirketin temel yapısına göre borç aşırı yüksekmiş.

Bir zamanlar yıldız hisseydi ama kontrolsüz büyüme ve doğru yönetilemeyen nakit akışı işleri boka sarmış sanırım.

Yine takibe alıyorum, tepki amaclı cıkısta değerlendirilebilir.

6. katmrcileri Allah'a havale ettim

7. Ortaklar idef fuarı yakında eğer hisselerine sahip çıkmazlarsa mutlaka o fuara giderim. Bunları rezil etmek için elimden geleni yaparım. Yok öyle küçük yatırımcının sırtına binip elindeki avuçundaki alma. Bunların anladığı dilden konuşurum.. düşüncelerim sadece beni bağlar. Ytd

8. Parasını büyütürken küçülen insanlarlardan eyleme Amen
    Sizi liste başına aldım zamanı gelecek helallesecegiz ama ben DEİSTİM

Sayfa 14/292 İlkİlk ... 412131415162464114 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •