Sayfa 14/238 İlkİlk ... 412131415162464114 ... SonSon
Arama sonucu : 1899 madde; 105 - 112 arası.

Konu: GBPUSD (Cable)

Duhul
    Oct 2019
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,271
    Bizim muhitteki ucuz sinemada film gosterimde degil. Sanırım herkes izledikten sonra gösterime çıkacaklar.
    ben bu mesajları yazarken kediler bir taraftan sağımı solumu tırmalıyor Hadi yatalım gibisinden. Küçük olan bugünlerde büyüme çağında, o yüzden fazla protein sentezliyor herhalde vücudu. O kadar çok gaz çıkarıyor ki tahmin bile edemezsiniz. Burnumun kemiği sızlıyor o gaz çıkardığında.

Madem bu kadar guzel ... Sinemaksimumdan bakayim

O filmin birincisine ben gerçekten bayıldım. Görsel anlamda değil verdiği mesaj anlamında da çok hoşuma gidiyordu. Hatta o dönemde Ben hala okuldan mezun olmamıştım, bir tane derste sunum yapıyorken o filmden örnekler vermiştim ve hocanın çok hoşuna gitmişti 🙂

Güzel bir günün ardından ben kendime bir sürü jelibon aldım, TV yi açtım birazda belgesel izleyip uyuyana kadar tembellik yapicam..

İyi geceler

Film aynı mesajı veriyor Selim bey.. Sadece görsellik açısından izlenir bu seferki

Güzel bir anınız varmış filmle ilgili

Duhul
    Oct 2019
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,271
     Alıntı Originally Posted by Dore Yazıyı Oku
    Güzel bir günün ardından ben kendime bir sürü jelibon aldım, TV yi açtım birazda belgesel izleyip uyuyana kadar tembellik yapicam..

İyi geceler
    Algıda seçicilik...beynim mesaj içinden direk "jelibon" kelimesini seçti.

Ve hemen sağ ust tarafta bi düşünce balonu belirdi. Balonun icinde annem ve diyor ki "Bırak jelibonu melibonu. Az ciddi ol, sigortalı işe gir"

Iyi geceler...selamlar

Piyasa Noel nedeniyle kapalı zaten... Ben ta çarşambaya kadar işlem falan yapmayacağım.

Evet ya kediler gaz çıkarıyor.

İşiniz zor

Benim ki de napiyor biliyor musunuz.. Gece sürekli oyun oynuyor.. Uykum bölünüyor.. Yatağımdan kalkıp neyle oynuyorsa alıyorum patilerinden. Kesintisiz uykuya hasret kaldim

Jelibon jelibon jelibon

İyi geceler

Duhul
    Oct 2019
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,271
     Alıntı Originally Posted by Dore Yazıyı Oku
    Usdjpy icin pusu musu demişsiniz huylandim
    126 beklicem long için.

Ana trend düşüş nasıl olur ki. Aylık grafikten baksanız sanki tobo var ve hedefi 170 ler.
    Bir daha baktım grafiğe... Benim bakış açımdan Trendler şu şekilde:

Aylık: Satış Trendi (159.091 (Kırmızı Çizgi) kırılmadıkça - Bu aylık mumun tamamlanmasıyla bu seviye aşağıya gelecek. Ayın geri kalan 3-4 gününde mucize olmazsa 139.694 olacak)
    Haftalık: Satış Trendi (138.860 (Pembe Tire-Tire Çizgi) kırılmadıkça)
    Günlük: Alım Trendi (Üçgen Bölgeye kadar geri çekilme olursa, o bölgede istediğim bir mum dizilimi olursa, gözümü kapatıp SAT tuşuna basarım)

Bir taraftan DXY Endeksine bakarak teyit yoluna gidilebilir. Ama bence işi daha karmaşıklaştırmanın alemi yok.

Aylık grafikteki TOBO - Evet çok güzel. Uygun miktar risk edildiğinde gayet oturaklı bir yaklaşım.
    DEMO İşlemlerdir - Kale Almayınız

Alıntı Originally Posted by selym Yazıyı Oku

Aylık grafikteki TOBO - Evet çok güzel. Uygun miktar risk edildiğinde gayet oturaklı bir yaklaşım.
    Var di mi

Orta uzun vade güzel kazandıracak bana inşallah.

Tesekkurler grafik icin

Sayfa 14/238 İlkİlk ... 412131415162464114 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •