Sayfa 140/341 İlkİlk ... 4090130138139140141142150190240 ... SonSon
Arama sonucu : 2723 madde; 1,113 - 1,120 arası.

Konu: ALMAD - Altınyağ Madencilik ve Enerji Yatırımları San. Tic. A.Ş

1. 25 kuruşa kadr düşer ve ondan sonra belki toporlar ama bu hisse artık yaşamz arkadaşalr bunu bilin zaten adamalrın hiç bir şirekti dğru düzgun iş yapmıyorkı

2. ve bide bunlar hangi kafayla bedelli yapmaya kalkışıyorlar resemn soygun

3.  Alıntı Originally Posted by alf_ist Yazıyı Oku
    Hisselerimize sahip çıkarsak sorun çıkmayacak gibi bu günkü işlemleri panik satışları olarak görüyorum.yarın biraz daha sakin olalım
    Hocam merhaba uzun süredir sizi ve siteyi takip ediyorum yorumlarınız objektif ve tutarlı . Alyağ konusunda soğukkanlı duruşunuz da yatırımcılara destek oluyor , ben takas göremiyorum, satışta girmiyorum , izliyorum kağıdı bir süre. Siz kağıdın geleceği hakkında tam olarak ne düşünüyorsunuz ?

4. DAssagi tuttuk assagi

Deveyi yardan uçuran bir tutam ottur.

5.  Alıntı Originally Posted by talebe37 Yazıyı Oku
    Bu yakın izleme pazarı sistemi kimlerin eseri ise kınıyorum.
    Bu sistemi getirenlerden bu ülkeye hayır gelmez. İnş rezil olarak inerler koltuklarından.

Yakın izleme pazarına alınan hissede açığa satışı, kredili işlemi engellersin. Sadece nakit ile işlem yaptırırsın. Şirketten daha sık bildirim alırsın olur biter.

Günde 10 dk işlem nedir ya. Komple kapatında tam olsun. Bu sistemin ky için ne faydası olduğunu da açıklasınlar da öğrenelim ileri zekalı çok bilmiş bist yöneticilerden.

Sistem biz ky korumuyor pegyo da aynısı vbts geldi sonra kağıt brüt takasa girdi sözde ky korunacak 3 tabanla 098 den 066 gelsik sürünüyoruz

Alyagı hep 1 den satmayı düşündüğümden geri alım muhabbeti sonrası yukselişinde 1.05 den çıktım

Bu fiyatı görünce bakayım dedim neler oluyor diye şimdilik buluşmamalı demek yazılanları okuyunca inşallah herkes zararını çıkartır

6. bunların olacağını söylediğimde dokuz köyden kovulmuştum . zuval şimdi konuşalım kardeşim...

Fhjkpğ

SM-C7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

8. ziyaretçi sayımız azalmış bu iyiye işaret.Hissenize sahip çıkın satış emriniz varsada iptal edin 15güne hisse bambaşka fiyatlarda olabilir
    YatırımTavsiyesi Değildir.

Sayfa 140/341 İlkİlk ... 4090130138139140141142150190240 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •