Sayfa 144/200 İlkİlk ... 4494134142143144145146154194 ... SonSon
Arama sonucu : 1596 madde; 1,145 - 1,152 arası.

Konu: IEYHO - Işıklar Enerji Yapı Holding

1. gece gece ezdim birkaç kelime, bir kaç cümle. sürç-İ lisan ettiysem affola. hayırlı geceler. inşallah yarın ieyho tavan açar. sizin için istiyorum. kendim için istiyorsam ne olayım.eyvallah.
    HERKES KENDİ GELECEĞİNİN MİMARIDIR.

2. günlük dar ve geniş görünüm ! hala destekte sürtünüyor gibi ! bakalım haftayı nasıl kapatacak...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

3. haftalık oluşum

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

4. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

5. Açılış eksi gözüküyor.

6. Son turun son biletleri, stop seviyesine 10 kala bakalım vatandaşı küfürbaz haydoya çeviren bu bu denlü cimri tahta cok kritik 1.15 den asagimi yoksa yukarimi.

Al sat turşusunu kur tavsiyesi değildir

7. eskiler bilgi verebilir mi coin işini pek bilen biri değilim fakat şirketin %100 iştiraki bu coin. Rıza yıl sonu bilancoyu bunu yükselterek olumlu yönde tabiki de sanal bir fiyatlamayla güzel getirme ihtimali olabilir mi ! coin işinin yasallık ve bilanco etkileme boyutu ne yönde ! halka açıklığı %2.5 yani afaki fiyatlara sürebilir bu coini ! bilançoyu toparlayıp normal pazara geçiş gibi bir niyeti olurmu acaba !

bu arada bilanconun hikaye olduğunu biliyoruz fakat spekülatörün sanal rüzgarına bir haber etkisi olması bakımından ginede takip etmekte fayda var !

bu coin işinden anlayan varsa bilancoya olası etkisini değerlendirebilirse sevinirim ! mesela 9 aylıkta etkisi ne olmuş !

8. Ben bu şirkette grupta destek ve dirençlere verilere hayatta inanmam ve güvenmem. Yıllar içersinde adam kimsede güven bırakmadı. Kırılmaz denen destekleri kırarak 0.20 kadar düşürdü kağıdı. ne sağlam destekler vardı. Benim içinde bulunduğum dönem içinde (son on bir yıl)sahipleri hep alevera dalaveralı işler yaptılar. kardeş kardeşi mahkemeye verdi, ceza aldılar. kağıdı aşağı sattılar yatırımcıyı hep yanılttılar. çok kişi kaçarak kolunu kanadını keserek ,kalanına şükretti. kimi küstü,tek lot alıp satmadı. kimi lotlarından vazgeçti (benim gibi) şimdi bir takım küçük yatırımcı bana destekten kürekten bahsediyor. sadece gülüyorum bilesiniz.....ytd

Sayfa 144/200 İlkİlk ... 4494134142143144145146154194 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •