Sayfa 144/335 İlkİlk ... 4494134142143144145146154194244 ... SonSon
Arama sonucu : 2675 madde; 1,145 - 1,152 arası.

Konu: BSOKE - Batısöke çimento

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    YAZDIKLARIM YATIRIM TAVSİYESİ DEGİLDİR

2. Gedik invest aynı.Mal kaldı ellerinde.Aynı ekip başka tahtalarda da aynı şekilde işlem yapıyor.İlk fırsatta paşa paşa yukarı yapacaklar taa ki o malı verene kadar.Gedikten iş yapan arkadaş sende gram zeka varsa ben de dinazorum.Sen tut diğer tahta 6,20 iken ortada tonlarca mal varken alma hergün 3 kuruş için trade et.Gel burada 1,60 a mal çiz.Harbiden büyük traderlık örneği.Şimdi bana kızıp diğer tarafı 3-5 lot la aşağı yapın oldu mu?Tabii eğer gücünüz varsa.

Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Gedik invest aynı.Mal kaldı ellerinde.Aynı ekip başka tahtalarda da aynı şekilde işlem yapıyor.İlk fırsatta paşa paşa yukarı yapacaklar taa ki o malı verene kadar.Gedikten iş yapan arkadaş sende gram zeka varsa ben de dinazorum.Sen tut diğer tahta 6,20 iken ortada tonlarca mal varken alma hergün 3 kuruş için trade et.Gel burada 1,60 a mal çiz.Harbiden büyük traderlık örneği.
    Sayın lunar az önce 1.65 mali yazdım satış anında verdi 1.54 ...

4. 1,56 yine direnç noktası olarak karşımıza çıktı. Bu piyasada yine iyiydik ama çok bekletti. Bir şeyler bekliyoruz artık.

5. Ne oldu İ.T her yerde basmak prensibin ya bassana burada da.Ne oldu 25 mln canlıyı verince cebinden zor oluyor değil mi basmak.Seni bu piyasada millete duayen diye yutturanların yatacak yeri yok.

Gayet iyi durdu tahta ben çoktan 1,40 ta alır soluğu diye bekliyordum açıkçası.Bu piyasada daha ne olsun.SOKE de bu sefer pozisyon falan da açmadım.Ondan sonra aldı malı yazıyor sanmasın kimse.Ne gördümse onu yazıyorum.
    Son düzenleme : Zdx&Lunar Soul; 26-09-2017 saat: 15:48.

6. Ne oldu canlarım benim sizin jeton herhalde köşeli biraz.Ama ben sizin derdinizi çok iyi anlıyorum.Ucuzlayan diğer hisseleri görünce moraliniz bozuldu değil mi?Bunu başkalarına aldırtıp geçemediniz oralara.EEE her zaman kedi kaymak yemez arada olur böyle.Müşteri gelsin istiyorsanız elinizi taşın altına koyacaksınız paşa paşa.Canım 2 şirket gereğini yapmayanlar yüzünden cebinde 3 kuruşu olanların oyuncağı olmuş.Ceplerinde paraları yok önce piyasayı görüp kendilerini garantiye alıyor arkadaşlar.

7. Neler oluyor? Anlayan bir açıkladın lütfen

Sayfa 144/335 İlkİlk ... 4494134142143144145146154194244 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •