Sayfa 1450/1955 İlkİlk ... 450950135014001440144814491450145114521460150015501950 ... SonSon
Arama sonucu : 15635 madde; 11,593 - 11,600 arası.

Konu: Nuri ile Ayva Tatlısı: Dikkat çiğ yemeyiniz!

1.  Alıntı Originally Posted by ayvagobeknuri Yazıyı Oku
    Bunu öne çekeyim, gerisi boş. Bunu dinlemekte faide vardır.
    Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir...

2. #SONDAKİKA | Örsan Öymen:

CHP'nin bu hale gelmesinde sesini çıkarmayanlar, katkısı olanlar değişimi nasıl yapacak? Genel başkan adayı olanlarda samimiyet göremiyorum.
    Örsan Öymen'e razıyım. 100 tane oy çıkmaz. Yazmayacam dedim yine yazdım.

3. Doç. Dr. Ferhat Arslan
    @Ferhatarslandr
    Bak açıklıyorum nasıl bir cenderede olduğumuzu anlayın. Beni 30 yıldır tanıyan herhangi birine sorsanız bu adam necidir deseniz ittifakla Türk milliyetçisi diyeceklerdir. Şu anda Cerrahpaşa Tıp fakültesinin dekanı eski bir MHP milletvekilidir. Beni tanır. Ben de onu tanırım. Ha işte düşünün ki bu adamlar bile ; yani aklınızdan çıkarın hoca irtibatı kurar falan diye düşünmeyi , telefonlarıma çıkmıyorlar telefonlarıma.
    Aha böyle köşe tuttuk.
    Nasıl köşemiz?

4. Berkay Inceoglu
    @berkayinceoglu
    CHP'de değişim

KK-FETÖ bağlantılarını ortaya döktük. Hepsini profilimdeki sabitlide bulabilirsiniz.

Gelelim Özgür Özel Beyefendiye )

Sıkı tutunun...
    Berkay Inceoglu
    @berkayinceoglu
    ·
    1 sa
    1- Ö.Ö 15 Temmuz'dan sonra FETÖ'den "yetkililerin FETÖ terör örgütü diye ifade ettikleri Manisa'daki bir inanç grubuna, kendilerini hizmet hareketi olarak tanımlandıran kişilere" diye bahsediyor.

Çoğu FETÖcü bu kadar açık konuşmamıştı...
    2- Manisa'daki FETÖ derneklerine yapılan operasyonu kınıyor ve "bir cadı avı yapılıyor" diyor.

3- FETÖ'ye yapılan operasyonlara "paralel safsatası" deyip "işadamları itibarsızlaştırılmaya çalışılıyor" demesi.
    https://twitter.com/berkayinceoglu/s...65210778456108

Bu dizide çok ciddi iddialar var.

5. Ceyhan Mumcu
    @ceyhanmumcu
    ·
    2s
    CHP'nin özüne dönmesi için CHP üyesi olarak 43 yıl çalıştım. İmkansızı anladım ve 2003 yılında istifa ettim. CHP'den ümidi olan herkes er ya da geç bu gerçeği görecektir; fakat ümitli birileri yine arkadan gelecektir. Sonra onlar da imkansızı görecek fakat yenileri gelecektir...
    )))))))))))))

6. Şükrü_Baba
    @karavanci34
    Birgün önce Shanghai piyasasında #Gold ve #Silver in %6 primli fiyatlarını paylaşmıştım. Dün sabah açılışta #Gold 2.023 $/oz dan, #Silver ise 25,40 $/oz dan açıldı. Shanghai borsasında kontrat yok yani kağıt altın yada banka hesabında altın diye birşey yok. Tamamen fiziksel +
    https://twitter.com/karavanci34/stat...36493205237883

+ trade edilir. Bu yüzden bu piyasa #Gold ve #Silver in gerçek değerini verir. #xau ile Shanghai #Gold piyasasındaki fiyatlar Temmuz 2023 e kadar paralel hareket ederken Temmuz ayı ile birlikte Shanghai makası timsah ağzı gibi açıldı. Eğer #xauusd gerçek değere doğru yaklaşmaz +
    + ise globaldeki fiziksel #Gold ve #Silver Çin'e doğru akacaktır. Bu durum #Petrodollar ın sonunu hızlandırır. Buna müsade etmemek için ABD baskı altında tuttugu #Gold ve #Silver in gerçek fiyata doğru hareketini desteklemek zorunda. Geliyor gelmekte olan. Ben duymadım demeyin.

7. Doç. Dr. Ferhat Arslan
    @Ferhatarslandr
    Barajı patlatıyorlar barajı!
    Sonrada iklim krizi türküsü tutturuyorlar.
    Binlerce insanın öldürenlerin cinayetlerinin üstünü örtmek için türkü söyleyen, ıslık çalan babamın oğlu olsa ******** ,adi, alçak ,namussuz ve cani derim.

Tokatlılar yarın Almus barajını patlatsalar ne dersiniz? Demez misiniz?
    Direk insanlara saldiriyorlar. Uzayli masali bunun icin cikarildi.
    Dunyanin her yerinde bu saldirilar artacak.
    Depremler, yanardag patlamalari, virusler.
    Almus Baraji ne? Bizde yakin zamanda 11 vilayeti etkileyen depremler oldu ve 50 binden fazla insanimizi kaybettik.
    2 baraj ayni anda yikilir mi abi?
    Ve o an ki gökten bosalircasina yagmur yagiyor.

8. Robin Monotti
    @robinmonotti
    The Club of Rome:
    The Common Enemy of Humanity is Man

" In searching for a common enemy against whom we can unite, we came up with the idea that pollution, the threat of global warming, water shortages, famine and the like, would fit the bill.
    In their totality and their interactions these phenomena do constitute a common threat which must be confronted by everyone together. But in designating these dangers as the enemy, we fall into the trap, which we have already warned readers about, namely mistaking symptoms for causes.
    All these dangers are caused by human intervention In natural processes. and it is only through changed attitudes and behaviour that they can be overcome.

The real enemy then is humanity itself..

The Club of Rome: "The First Global Revolution", 1991

It would seem that men and women need a common motivation, namely a common adversary, to organize and act together in the vacuum. Such a motivation seemed to have ceased to exist or have yet to be found. The need for enemies seems to be a common historical factor. Bring the divided nation together to face an outside enemy, either a real one or else one invented for the purpose.

Democracy will be made to seem responsible for the lagging economy, the scarcity and uncertainties. The very concept of democracy could then be brought into question and allow for the seizure of power."

Sayfa 1450/1955 İlkİlk ... 450950135014001440144814491450145114521460150015501950 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •