Sayfa 148/339 İlkİlk ... 4898138146147148149150158198248 ... SonSon
Arama sonucu : 2708 madde; 1,177 - 1,184 arası.

Konu: ULKER - Ülker Bisküvi

1.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --kendinizi özletmeyin, karabatak gibisiniz, buraya sadece bana laf sokmak için üye olduğunuz belli...

--var-yemez amca nın trollerinden misiniz?
    Sana neden laf sokalim...sen bizim yatırım yaptığımız kagitta yalan bilgi ve manupalasyon yapmaya çalışıyorsun....bizde sana beceremdigini anlatıyoruz.....sana laf sokacak olsak en başından beri sana yazariz.....

2. Kuflu mallara ozel anlaşma ile millete dayanan gida dedektifi ve onun buradaki teseronu suc işlemiştir

Alıntı Originally Posted by kingsailor Yazıyı Oku
    Kuflu mallara ozel anlaşma ile millete dayanan gida dedektifi ve onun buradaki teseronu suc işlemiştir
    --çok korkuttunuz..yapma be ağbi...

Alıntı Originally Posted by kingsailor Yazıyı Oku
    Sana neden laf sokalim...sen bizim yatırım yaptığımız kagitta yalan bilgi ve manupalasyon yapmaya çalışıyorsun....bizde sana beceremdigini anlatıyoruz.....sana laf sokacak olsak en başından beri sana yazariz.....
    --neden cevap vermesi gerekeni beklemeden yazıyorsun ki?, o kişiye hakaret ettiğinin de farkında olmayacak kadar..... siniz.(boşlukları da szi doldurun)...yoksa çift nickli misin, karıştırdın mı?

5.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --çok korkuttunuz..yapma be ağbi...
    Korkutmak degil amacimiz....sahtekarlari gun yuzne cikarmak.....

Meger sende yardakcilik yapmasın millete cikar karşılığında küflü mal dayananlara....yazik ya.....

Ulker küçük yatırımcının hakkını boyle ahlaksizlara yedirmemis...helal olsun...dik durmus..

Bir de burda böyle yalan bilgi verenlere canak tutanlar senin gibi....

Utan biraz

--ben de yalan bilgi bulamazsınız...bana ait olmayan her önemli cümlenin-rakamın referansı vardır...

7.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --ben de yalan bilgi bulamazsınız...bana ait olmayan her önemli cümlenin-rakamın referansı vardır...
    Sen bu calaka çanak tuutun....korkman değil ama utanmam gerekir.....burda güzelleme yaptın.....ulker Bizim paramızı senin çanak tuutuklarina vermemiş

8. Patiswiss 2022 yılında 41 bin tl vergi ödemiş.. gıda dedektine verecek parayi nerden buldu acaba??

Sayfa 148/339 İlkİlk ... 4898138146147148149150158198248 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •