Sayfa 148/341 İlkİlk ... 4898138146147148149150158198248 ... SonSon
Arama sonucu : 2723 madde; 1,177 - 1,184 arası.

Konu: ALMAD - Altınyağ Madencilik ve Enerji Yatırımları San. Tic. A.Ş

1. Hadi bist erken kapatma ve gözaltı pazarına alarak bir yanlış yaptı. Dengi birkaç şirkete aynı muamele yapmayıp çifte standart uyguladı doğru.

Ama bu çok şerefli kardeşler hala görüşmekte olduğu satın alma haberini niye göndermiyor?

Demek ki işlerine geliyor. Demek ki bütün platformlarda edilen hakaret ve bedduaları fazlasıyla hakediyorlar.

Bu patronların yerinde olmayı hiç istemem.
    Gün boyu küfür beddua işit birde helal para kazanama:) Allah böyle seviyesiz durumlara düşmekten bizi korusun.

2.  Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Vovb8npm

SM-C7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    hocam son takas nasıl ? toplayan kurum var mı

Alıntı Originally Posted by Paraci1 Yazıyı Oku
    hocam son takas nasıl ? toplayan kurum var mı
    Toplayan yok...veya senin ,benim gibi güccükler

NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

4.  Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Toplayan yok...veya senin ,benim gibi güccükler

neyse adamlar da 18 milyon lot var sonuçta tabana kadar hepsini boşaltamazlar herhalde, yani şahsi fikrim ytd.
    ah ah bakalım ne olacak sağ ol hocam

5. 0.39 kuruş yarınki tabanı nereye kadar düşeceksin bakalım

ANE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Spk senin yedi sülaleni ve çeşidinde kim varsa ....

Deveyi yardan uçuran bir tutam ottur.

7. Eyyyy patron çıkda ortaya bir iki kelam laf et. Ama yoook bu durumu keyifle kahveni içerek izliyorsun ya yazıklar olsun sana. Buradaki tüm paydaşlarımın ahirette 2 elleri yakanda olsun. Bütün zarar edenlerin vebali üzerine olsun. Amin.

Oh be bir nebze içim rahatladı.

8.  Alıntı Originally Posted by kayhankaya Yazıyı Oku
    11.12.2018 de böyle bir bildirim yapılmış KAP'A
    Şirketimizin 24.09.2018 tarihinde Kamuyu Aydınlatma Platformunda (KAP) kamuya açıklanmış olan;

Özkar İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.'ne ait Aydın İli, Astim Organize Sanayi Bölgesinde 36.000 m2 alan üzerinde kurulu 5.500 m2 kapalı alana sahip Uluslararası Standartlarda günlük 150 ton kaliteli Zeytin yağı ve Prina yağı dahil Bitkisel Yağ üretim kapasitesine sahip tesisin Özkar Global Gıda Ürünleri San. ve Tic. A.Ş.'ne ait hisselerinin şirketimiz tarafından satın alınması ile ilgili süreç devam etmekte olup, satın alma işleminin gerçekleşmesine müteakip günlük 500 ton kapasiteli Pamuk çekirdeği kırım ve Linter tesisi yatırımı için fizibilite çalışmalarına ve yatırım ile ilgili fiyat tekliflerinin toplanmasına başlanmıştır.
    Sıkıntı bu haberde gizli bence. Bu adamlar resmi olarak bu açıklamayı yaptı. Bist yoneticileri bir seylerden şuphelemışler ki bahse konu tesiste incelemelerde bulunmuslar ve tesisin haberde bahsedilen ozelliklerde bir tesis olmadığını görmüşler ve film burada kopmuş.

Yani adamlar resmen kamuoyunu ve bist i kandirmaya çalışmış ama yakalanmislar. Yoksa ortada bahsedildiği gibi bir tesis olsa hiçbir sorun çıkmazdı.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 148/341 İlkİlk ... 4898138146147148149150158198248 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •