Sayfa 149/1023 İlkİlk ... 4999139147148149150151159199249649 ... SonSon
Arama sonucu : 8182 madde; 1,185 - 1,192 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. kodlu yazmayı öğrenemedim. yaş ileri olunca teknoloji özürlü olunuyor. Elinde doları olanlar bazılarının lafı ile kaptırmamalı diyenlerle , buradan dolar alınır mı diyenler arasında kura çektim. Kurada dolar artık harcanmak için değil sevilmek için tutulur diyenler kazandı. Ahhh powerpc kardeş kıymetini bilemedik, hakkını helal et. Yurtdışında ikamet ediyorum diye bol bol eleştiri ( dozajı yüksek ) yaparken tatile geleceğini, gümrükten geçeceğini hesap edeceksin. Yani kurbanlık listesinde isen kasap dükkanına yakın gezmeyeceksin.

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    3,166
    Bir haber : İmar Barışı'na başvuranların sayısı 2 milyon 279 bine ulaştı. 474 milyon lira toplandı. (ekim sonuna kadar 30 milyona ulaşır mı ! ne kadar çok kaçak varmış)

Yukarıdaki habere göre kişi başı 207 TL para toplanmış.

Bir haber daha : Asgari Ücret Tespit Komisyonu ve Boğaziçi İmar Kurulu da Cumhurbaşkanlığı'na bağlandı. (yorum yok)

Herhalde birisi reise Aman faiz demeyin diye yalvardi. Reis konustu ama sakin kaldi dolar

Alıntı Originally Posted by Haruni Yazıyı Oku
    Herhalde birisi reise Aman faiz demeyin diye yalvardi. Reis konustu ama sakin kaldi dolar
    Dolar yükselmekten yorulmuş, bıkmış da olabilir. Biraz düzeltsin, yorgunluğunu gidersin, güç toplasın, sonra nerede kalmıştık der hiç endişeniz olmasın. Bazıları ve onlardan beslenen yalakaları deniz bitinceye kadar aynı kafada devam etme niyetinde.

Kabine toplandi. Ekonomiyle alakali yone cok guzel laflar edilecektir... P.ertesi geldiginde gereken adimlar atilmali.

Erken secim karari alindigindan bu yane hukumetin ekonomi ile ilgili attigi adim yok ancak soylem cok.

6.  Alıntı Originally Posted by izmut Yazıyı Oku
    Bir haber : İmar Barışı'na başvuranların sayısı 2 milyon 279 bine ulaştı. 474 milyon lira toplandı. (ekim sonuna kadar 30 milyona ulaşır mı ! ne kadar çok kaçak varmış)

Yukarıdaki habere göre kişi başı 207 TL para toplanmış.

Bir haber daha : Asgari Ücret Tespit Komisyonu ve Boğaziçi İmar Kurulu da Cumhurbaşkanlığı'na bağlandı. (yorum yok)
    beklenen para 40-50 milar tl.

7. Fitch son değerlendirmesinde Türkiye ile ilgili risk unsurlarının diğer gelişen ülkelere göre daha ön planda olduğunu belirtmişti. Ben görünümün de durağanda olduğunu düşünürsek en azından görünümle ilgili negatif aksiyon gelme ihtimali olduğunu düşünüyorum.Olurda izliyoruz diyerek pas geçerlerse kur biraz gevşer, pazartesi borsa coşar coşmasıda yabancı içim satış fırsatı olur.

Sayfa 149/1023 İlkİlk ... 4999139147148149150151159199249649 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •