Sayfa 149/681 İlkİlk ... 4999139147148149150151159199249649 ... SonSon
Arama sonucu : 5448 madde; 1,185 - 1,192 arası.

Konu: ISBTR - İş Bankası B

1.  Alıntı Originally Posted by swedish Yazıyı Oku
    Siyasi içerikli/manipülasyon ve komplo teorileriyle dolu olan paylaşımların TAMAMI, Gerek 6362 sayılı Sermaye Piyasası Kanununa, gerekse Piyasa Bozucu Eylemler Tebliği (VI-104.1)'ne açıkça muhalefet içeriyor.

Forumda hangi başlıkta olursa olsun söyleyeceklerimizin -özellikle Menkul kıymetler söz konusu olduğunda- yasa, yönetmelik ve tebliğlere göre bir sonuç doğurmaması gerektiğini unutmayalım...
    hadi ya tüh tüh tüh. Zorunamı gitti? Gerçekler böyle yalan yok aç haberleri oku. CHP bin avukatımısın?

2.  Alıntı Originally Posted by silvanxx Yazıyı Oku
    hadi ya tüh tüh tüh. Zorunamı gitti? Gerçekler böyle yalan yok aç haberleri oku. CHP bin avukatımısın?
    Adamlar yıllarca yatırımcının hakkını gasbetmişler ama sen bunu dile getirince suç oluyor. Ne yaparsın işte, kanunlar böyle maalesef. Adama sen hırsızsın yıllarca hisselerin temettü haklarını çalmışsın desen suç oluyor...

swedish swedish şu an forumda
    Üye

Duhul
    Jun 2017
    Gönderi
    62
    Merhabalar,

Bu kağıt çok uzun zamandır temettü falan vermez. İnsanların neden alıp sattıklarını hep merak ederdim.

Sorun şu, temettü, oy hakkı kısıtlarını BİLE BİLE bu kağıdı alıp "mağdur edebiyatı" yapmak, üstelik hukukun içinde veya dışında olup olmadığı belki de çok sonra belli olabilecek bir "müdahaleden" medet ummak yerine gidip iddiadan 4 maçlık kupon yapsa kendi kendini bu kadar germezdi kimse.

Yani bir çamaşır makinesi alıyoruz, ama bunun kurutma fonksiyonu olmadığını biliyoruz. sonra siz bu makineyi aldıktan sonra "bütün çamaşır makineleri çamaşırı kurutmak zorundadır" gibi bir yasa maddesinin çıkacağı varsayımıyla gidip beyaz eşya üreticisinin kapısına dayanıyoruz...

Bu arada halka açık bir şirket için bu kadar manipülatif yorumların havada uçuşması bile teorik olarak yorumları yapanlar hakkında inceleme gerektirir normal şartlarda..

Yukarıdakı mesajıda ISKUR a atmışsınız amacınız ne sızın bu kağıdı elınde tutanlar konuşmasınlarmı, haklarını aramasınlar mı, ne yapsınlar ,yok mu olsunlar, sızın gıbılerın yıllardır yok saydıkları gıbı (ış C DE POZISYONDASINIZ BILIYORUM).Anladığım kadarıyla ımtıyazlı kağıtlardakı son elışmeler sızı ve senın gıbılerı rahatsız edıyor ama haklısınız rahatsız olmakta, ımtıyazlı hısselerın hakları verılırse
    bu sen ve senın gıbılerın aleygıne olacak da. eee ne yapalım yanı ,ıstemeyelım mı, almayalımmı haklarımızı sız üzülmeyın dıye bunu mu ıstıyorsunuz bızden, bunumu beklıyorsunuz, ne ıstıyorsun kardeşım bızden, defol ıt kendı topığıne kendı çöplüğüne uğrama buraya bır daa bız gelıp IŞ C topığınde yazıyormuyuz. gelmışsın buraya kendı lehıne, ama burdakılerın aleyıne olabılecek şeyler yazıyorsun utanmadan. yazık çok yazık ,bu kadarda menfaatçı olmayın yaa......

4. Arkadaşlar rahat olun. İnşaAllah önümüzdeki hafta Meclise gelir diye tahmin ediyorum. Hatta 10 Kasım tarihinde vasiyete uygun bir açıklama bekliyorum. 10 Kasım'da hak yerini bulabilir. Bağıranlar, çağıranlar yıllarda hak ihlali yapanlar.

5. Nafile çabalar bunlar CHP bin hisseleri hazineye geçecek. Heyecanla bekliyoruz Meclis’e gelmesini. Ben olsam CHP nin yerinde kendiliğimden devrederdim😌

6.  Alıntı Originally Posted by silvanxx Yazıyı Oku
    Nafile çabalar bunlar CHP bin hisseleri hazineye geçecek. Heyecanla bekliyoruz Meclis’e gelmesini. Ben olsam CHP nin yerinde kendiliğimden devrederdim��
    O da ihtimal dahilinde. Hazineye devredilmeden Banka ve CHP olağanüstü kurultay yaparak bu durumu çözebilir. Kaldı ki olması gereken de budur...

7.  Alıntı Originally Posted by silvanxx Yazıyı Oku
    Nafile çabalar bunlar CHP bin hisseleri hazineye geçecek. Heyecanla bekliyoruz Meclis’e gelmesini. Ben olsam CHP nin yerinde kendiliğimden devrederdim😌
    Onlar vermez çünkü isbank ve iştirak satışlarından zengin oldular millet Vekili maasi yla yapılamayacak alasilamayacak zenginliğe ulaştılar ondan vermiyorlar 4 yönetim kurulu üyesi bir şey almıyorlar diyorlar bizi kandiriyorlar . Bir şirkette ekip liderinin bile kadrolaşma da yetkisi varken yönetim kurulu üyesinin hiç birşey almıyorlar yapmıyorlar demesi çocuk masalsıdir

8. Degerli arkadaslar eslesme ne durumda gorebilen varmi tskler hayirli cumalar

Sayfa 149/681 İlkİlk ... 4999139147148149150151159199249649 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •