Sayfa 15/86 İlkİlk ... 513141516172565 ... SonSon
Arama sonucu : 683 madde; 113 - 120 arası.

Konu: SPK, Forex'e Önemli Sınırlamalar Getirdi

Kumar diyenler Varant piyasasına baksın.
    Kıçtan uydurma uzlaşı fiyatları ile tüm vadeler değersiz kapanıyor varantlar.
    Birde dayanak varlık fiyatı %3 bile gitse varant gitmeyebiliyor ihraççının keyfine kalmış.
    Nasılsa değersiz kapanacak mesela niye fiyatlansın ?
    Deutche iş para kazansın vergi versin varant kumar olmasın
    Bu nasıl bir o.. çocukluğu ( O.. = Osmanlı )

2.  Alıntı Originally Posted by tayfun Yazıyı Oku
    16 subatda actim ve islemlere devam ediyorum. simdilik bir sorun yok.
    para transferi yapma şansın oldu mu..kaç para ile hesap açtın az olacağını düşündüğüm için soruyorum...kaldıraç kısmını baştan mı belirledin...20000 dolara kadar 1/888 diyorlar......bu kaldıraç olayını bir türlü anlamadım brent petroldede olabiliyor mu sabit mi...

3.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    para transferi yapma şansın oldu mu..kaç para ile hesap açtın az olacağını düşündüğüm için soruyorum...kaldıraç kısmını baştan mı belirledin...20000 dolara kadar 1/888 diyorlar......bu kaldıraç olayını bir türlü anlamadım brent petroldede olabiliyor mu sabit mi...
    hesap actigimda paylasmistim zaten forumda ama silindi tabii forum yenilenince. 1000 eur yollamak istedim local banka transferi ile ve 18 lira ucret istedi banka. gene de kabul ettim ama o sirada sistem gitti. ben de beklemedim orda ve kredi kartimla 625 eur yolladim. onlar da yuzde 50 ilave ettiler. ben kaldiraci 500 sectim ama o kadar kaldirac asla kullanmiyorum. brent petrol vs hic bilmiyorum. ben sadece ana paritelerde islem yapmaya dikkat ediyorum.

fornaks Guest
    karşıdan karşıya geçmekte tehlikeli yasaklansın
    ulaşım araçlarına binmekte tehlikeli yasaklansın
    su içerken ölenler var yasaklansın
    küçük yatırımcı para kaybediyor yasaklansın sadece büyükler piyasada olsun.
    ülkemiz kuzey kore modeli olsun hep bizi korusun
    evleneceğimiz insanı bile hükümet seçsin.

evet hepsi olsun ?

5. sn. master16, eger xm kart kxullanirsak yuzde 5 civari masraf ciktigini soylemistiniz. teb atm kullansak gene masraf o kadar oluyor mu? teb atmlerden doviz olarak para cekme imkani da oldugu icin bunu soruyorum. simdi google'dan aradim. garanti, hsbc, finansbank vakifbank gibi bankalarin atmlerinden de doviz cekilebiliyormus. ama doviz hesabinizdan doviz cekmek baska birsey yabanci ulke Kredi kartiyla para cekmek ayri birsey olabilir. bilgisi olan varsa yazabilirse makbule gececek.
    Son düzenleme : tayfun; 23-02-2017 saat: 14:50.

6.  Alıntı Originally Posted by fornaks Yazıyı Oku
    karşıdan karşıya geçmekte tehlikeli yasaklansın
    ulaşım araçlarına binmekte tehlikeli yasaklansın
    su içerken ölenler var yasaklansın
    küçük yatırımcı para kaybediyor yasaklansın sadece büyükler piyasada olsun.
    ülkemiz kuzey kore modeli olsun hep bizi korusun
    evleneceğimiz insanı bile hükümet seçsin.

evet hepsi olsun ?
    yasak kelimesi yavaş yavaş hayatımıza girmeye başladı ....
    Son düzenleme : xxtrader; 23-02-2017 saat: 14:47.

7. bunların mantık şu sanırım. tr'de fx'e yatırılan milyonlarca doların %80'i kaybediliyor. dövizler heba oluyor, para elden çıkmış oluyor diye düşünüyorlar sanırım. amacın ky'yi korumak falan olmadığı belli zaten de, olaya bu açıdan bakıldığında ne dersiniz? yatırılan döviz kaybedilmiş oluyor ve ülkeden döviz çıkışı oluyor mantığı doğru mu?

8.  Alıntı Originally Posted by tayfun Yazıyı Oku
    sn. master16, eger xm kart kxullanirsak yuzde 5 civari masraf ciktigini soylemistiniz. teb atm kullansak gene masraf o kadar oluyor mu? teb atmlerden doviz olarak para cekme imkani da oldugu icin bunu soruyorum.
    karşıdan para transferi yaptın mı hiç tayfun bey yoksa stok mu yapıyorsunuz yada batırdınız mı...

Sayfa 15/86 İlkİlk ... 513141516172565 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •