Sayfa 15/23 İlkİlk ... 51314151617 ... SonSon
Arama sonucu : 184 madde; 113 - 120 arası.

Konu: Viop altın/usdtry sistemli trade

Duhul
    Aug 2017
    İkamet
    Düzce
    Gönderi
    2,749

Saudi Arabia-Tadawul endeksinin ham petrolle korelasyonu görünümü.
    Tarihi trendler

Duhul
    Aug 2017
    İkamet
    Düzce
    Gönderi
    2,749

Bist100 grafiğinde görülen son yeşil al sinyali ile yükselen trendde bozulma yok.
    Orta band olan kırmızı ho 112.028'de, fiyatlar bu rakama yaklaşmadığı sürece endeks yukarı doğru gidecektir. En alt band desteği ise 86.162. Bu rakam yükselen trendin hemen hemen ANA TREND çizgisi. Diğer tüm indikatörler (göstegeler) pozitif bölgede olduğu için short pozisyon riskli, belki gün içi trade olabilir aksi takdirde tüm geri çekilmeler fake olarak kalabilir tabi orta band aşağı geçilmediği müddetçe. Aslında iyi bakılınca 2016 ocak ayından beri fiyatlar orta bandı destek yapmış ve altında hiç kapanış yapmamıştır sadece 3 ay önce çok az bu çizgiyi ihlal edip 600 puan aşağı sarkmış ama yine seans içi bu pivotun altında kalmamıştır. Şu haliyle durum long yönlü olduğu için ben olsam geri çekilmelerde paçal long veya endeks30 hisselerinde paçal poz. alırım. Varant düşünmem. Bol şans.

Duhul
    Aug 2017
    İkamet
    Düzce
    Gönderi
    2,749
    BİR İLK

Türkiye'de seans içinde anlık sinyal paylaşan tek hesap ve link bu sayfadır.

Not: SPK mevzuatı gereği paylaşımlar tavsiye niteliğinde olmayıp, alım ve satımı teşvik,
    yönlendirme, tavsiyede bulunma değildir.
    Paylaşımlar zaman zaman aksayabilir. Tüm analizlerim kendi özel çalışmalarımdır.
    Alım satım kararını verecek olan sizlersiniz.

Duhul
    Aug 2017
    İkamet
    Düzce
    Gönderi
    2,749

SP500 geçmiş data ve 2015 deki son sat sinyali.
    O vakit bir forex forumda paylaşmıştım.

-Arşivden-

5. Bastan sona okudum topigi çok bilgili olduğunuz belli...investing gayet de güzel bir terminal fakat anlamadığım bu kadar insan matriks ve ideale neden para veriyor...

MI 4W cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. sayfayı yenı gördüm çok güzel çalışmalar cengiz bey elinize sağlık..

Duhul
    Aug 2017
    İkamet
    Düzce
    Gönderi
    2,749
     Alıntı Originally Posted by fiestaciboo Yazıyı Oku
    Bastan sona okudum topigi çok bilgili olduğunuz belli...investing gayet de güzel bir terminal fakat anlamadığım bu kadar insan matriks ve ideale neden para veriyor...

MI 4W cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Tşkrlr sn. fiestaciboo,
    Hiç bir faydası olmayan derinlik ve hacim ile alıcı satıcı dengesini izlemek için. Halbuki onları seyrettiğinde de zarar ediyor ama yeni başlayan ya da borsa hayatı 3-5 yıl olan bilmiş tiplere bunları anlatamazsın.

Duhul
    Aug 2017
    İkamet
    Düzce
    Gönderi
    2,749
     Alıntı Originally Posted by rebel Yazıyı Oku
    sayfayı yenı gördüm çok güzel çalışmalar cengiz bey elinize sağlık..

Tşkrlr sn. rebel
    yardımcı olur inş. çalışmalar.
    26 yılın tüm emeği bunlar. Devasa bir arşivden derlediğim bazı şeyler burdaki paylaşımlar.

Sayfa 15/23 İlkİlk ... 51314151617 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •