Sayfa 151/359 İlkİlk ... 51101141149150151152153161201251 ... SonSon
Arama sonucu : 2870 madde; 1,201 - 1,208 arası.

Konu: ATATP - ATP Ticari Bilgisayar AŞ

1. brüt takastı ,yetmedi 15 gündür ortadoğuda israilin filistine yaptığı zülüm .Allah ölenlere rahmet yaralılara acil şifalar versin .dursun bu vahşet zülüm . tam tahta yapıcının ekmeğine yağ sürdü ,bu süreç .bulunmaz bir fırsat oldu onlara .sabredip düşerse takviye yapacağım . bekliyoruz ..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Moscow, Istanbul, Bogota, Amsterdam
    Gönderi
    1,950
    Guzel bir hafta olsun,
    Eh iste diyebilecegimiz bir baslangic , umuyorum dahada asagi inmez ama elinde nakit olan icin guzel firsatlar var
    Saving-Accumulation-Investment
    In God We Trust

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    1,950
    BİM güneş enerji santrali projesi ile ilgili ÇED halkın görüşüne açıldı
    Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Çevresel Etki Değerlendirmesi, İzin ve Denetim Genel Müdürlüğü web sitesinde yayınlanan ilanda konuya ilişkin şu bilgiler verildi:

YOZGAT İli BOGAZLIYAN, ilcesinde BİM BİRLEŞİK MAĞAZALAR A.Ş.tarafından yapılması planlanan BİM GÜNEŞ ENERJİ SANTRALİ (22,163 MWm/ 16,5 MWe/ 22,163 MWp/ 19,85ha) projesi ile ilgili olarak hazırlanan ÇED Raporu, İnceleme ve Değerlendirme Komisyonu (İDK) tarafından incelenerek son şekli verilmiş olup, söz konusu rapor halkın görüş ve önerilerini almak üzere ÇED Yönetmeliği'nin 14.Maddesi (1) no'lu bendi kapsamında Bakanlıkta ve Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğü'nde on (10) takvim günü görüşe açılmıştır. Bakanlığa/Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğü'ne iletilen görüşler projeyle ilgili karar alma sürecinde dikkate alınacaktır. Görüş ve öneriler için bu süreç içerisinde Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı'na veya YOZGAT Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüklerine müracaat edilebilir. İlgililere ve kamuoyuna duyurulur.
    In God We Trust

4.  Alıntı Originally Posted by Rick Guerin Yazıyı Oku

ATP nin adının geçmesi güzel bir reklam olmuş.
    müşteriler kasaya gitmeden hem siparişini verebiliyor hem de kasaya gitmeden ödemesini yapabilecek...daha önce tab gıdanın dijitalleşmeye 500 milyon tl lik bir yatırım yapacağını söylemiştik...ve büyük bir ihtimalle de bu dijitalleşme sürecini atatp ile yapacağını söylemiştik...bu haber ile atatp ile yapacağı kesinleşti diyebiliriz...orta vadede atatp nin kasasına ekstradan 500 milyon iş olarak girecek bu paralar...güzel beklenti..

tab gıda türkiyede ve çin de artıracağı iş hacmi ile atatp ye para kazandırmaya devam edecek..bu yolda agresif büyüyor şirket...green x ise bambaşka bir beklentidir...green x bakir bir sektöre yüksek karlılık ile gireceği bir iş alanı olacak...

bu iki beklenti atatp yi destekleyecektir...sabırla bekliyoruz...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    1,950
    MLP Sağlık-1 Güneş Elektrik Santrali Projesi ile İlgili ÇED Halkın Görüşüne Açıldı
    Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Çevresel Etki Değerlendirmesi, İzin ve Denetim Genel Müdürlüğü web sitesinde yayınlanan ilanda konuya ilişkin şu bilgiler verildi:

YOZGAT İli BOGAZLIYAN, ilcesinde MLP SAĞLIK HİZMETLERİ A.Ş.tarafından yapılması planlanan MLP SAĞLIK-1 GÜNEŞ ELEKTRİK SANTRALİ (19,306 MWm/ 11 MWe/ 19,306 MWp/ 16,87 ha) projesi ile ilgili olarak hazırlanan ÇED Raporu, İnceleme ve Değerlendirme Komisyonu (İDK) tarafından incelenerek son şekli verilmiş olup, söz konusu rapor halkın görüş ve önerilerini almak üzere ÇED Yönetmeliği'nin 14.Maddesi (1) no'lu bendi kapsamında Bakanlıkta ve Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğü'nde on (10) takvim günü görüşe açılmıştır. Bakanlığa/Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğü'ne iletilen görüşler projeyle ilgili karar alma sürecinde dikkate alınacaktır. Görüş ve öneriler için bu süreç içerisinde Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı'na veya YOZGAT Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüklerine müracaat edilebilir. İlgililere ve kamuoyuna duyurulur.
    In God We Trust

6. Herkese iyi haftalar,

Biraz yedek akcem vardi, gecen hafta hazir dusmusken sene basinda aldigim altinlari bozup hisse aldim cogu ATATP olmak uzere, kendime altin borclanmis oldum boylece. Dusus umarim bitmistir.

Keko, kazanckapisi, richardbozkurt nispeten eskilerden, diger mudavimlerden atladigim varsa kusura bakmayin, hepinize bir sey danismak istiyorum: pandemiye kadar rallilerin sikligi yine boyle miydi? Yakin tarihte bu denli hiperenflasyon olmadigi icin daha agir agir mi gidiyordu endeks sene boyunca?

Sormamin sebebi su: sahsen son uc senede ne kadar derin olursa olsun hic bir dususte mal satmadim. O konuda psikolojimi yonetebildigimi dusunuyorum. Ama son yillarda pandemi de dahil neredeyse her sene aldigimiz cogu kagidin gittigi buyuk bir ralli yasadik, gelecek yillarda bunun boyle olacagini sanmiyorum. Ekonominin yavaslamasi, TL`nin daha stabil olmasi beklentisi vb.

Gecmis yillarda borsa boyle agir yuruyen bir halde miydi? Oyle donemlerde nasil kazandiniz (sirketi cok titiz secerek mi mesela)?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    1,950
     Alıntı Originally Posted by habzij Yazıyı Oku
    Herkese iyi haftalar,

Biraz yedek akcem vardi, gecen hafta hazir dusmusken sene basinda aldigim altinlari bozup hisse aldim cogu ATATP olmak uzere, kendime altin borclanmis oldum boylece. Dusus umarim bitmistir.

Keko, kazanckapisi, richardbozkurt nispeten eskilerden, diger mudavimlerden atladigim varsa kusura bakmayin, hepinize bir sey danismak istiyorum: pandemiye kadar rallilerin sikligi yine boyle miydi? Yakin tarihte bu denli hiperenflasyon olmadigi icin daha agir agir mi gidiyordu endeks sene boyunca?

Sormamin sebebi su: sahsen son uc senede ne kadar derin olursa olsun hic bir dususte mal satmadim. O konuda psikolojimi yonetebildigimi dusunuyorum. Ama son yillarda pandemi de dahil neredeyse her sene aldigimiz cogu kagidin gittigi buyuk bir ralli yasadik, gelecek yillarda bunun boyle olacagini sanmiyorum. Ekonominin yavaslamasi, TL`nin daha stabil olmasi beklentisi vb.

Gecmis yillarda borsa boyle agir yuruyen bir halde miydi? Oyle donemlerde nasil kazandiniz (sirketi cok titiz secerek mi mesela)?
    Tek bisey soyliyim dostum,
    ben 3-4 sene once Temettu portfoyu yaptim
    resmen cerez fiyatlardan OYAKC, TURPRASLAR, hektaslar, sasalar, cimsalar, Aksa , sahol.... simdi bakinca komik fiyatlarlan almistim,
    baya tasidim, Karlarda ettim ama artik gitmiyor deyip sattim, ve simdi baktigimda keske tutsaydim, simdi hem guzel bir temettu geliri hemde maliyetimin 5-6 kati karda oturuyor olurdum

bu kadar mi ? degil. bundan 8-9 sene oncesine gidilse, THY, TOFAS.. almistim, simdiye kadar tutsaydim gene cok iyi gelirler elde etmistim. tabi hersey gullukken satilmadi bunlar , bir yerde umutsuzluga kapiliyor insan, inan hangi sebepten sattigimi net hatirlamiyorum, ama cok sukur ciddi bir skinti yasadigimdan degil, tamamen kendi kisisel kararimdan dolayi sattim ve baska hisselere dondum. zarar etmedim ama cok buyuk karlardan oldum

ne sattiysam , pisman oldum

ATATP gelince, hisse ozelinde konusmak lazim. cunku turkiye oyle yatir-unut bir ulke degil maalesef
    potansiyel ve benklentiler var , burdayiz, olurda kotu bisey olursa , bil ki bu hepimize buyuk surpriz olur. ufukta negatif bisey gorunmuyor hissemiz icin

acil ihtiyaciniz yoksa , bekleyin,
    neler gorduk neler , maalesef borsa yatirimi boyledir
    In God We Trust

Sayfa 151/359 İlkİlk ... 51101141149150151152153161201251 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz