Sayfa 151/316 İlkİlk ... 51101141149150151152153161201251 ... SonSon
Arama sonucu : 2522 madde; 1,201 - 1,208 arası.

Konu: KAREL - Karel Elektronik

Alıntı Originally Posted by WIPER Yazıyı Oku
    bu şirket kurumsallaşıyor bırak patron satmış vs...şirket almış başını gidiyor kim takar patron satışını...bunların inan hiçbir önemi yok...adamlar bedelli için nakit yaratıyor işte bunu anlamak zor değil bence..bu sene 7 milyar gelecek senede 15 milyar ciro beklentim var bu katlanarak gidecek...finansal borç eriyincede 1 milyar üzeri karlar bekliyorum...
    Vestel ve Karel aynı yoldaşlar aynı yoldalar

2. Vestelde herşey biter ama borç bitmez. İnşallah Vestel gibi olmaz hiçbir zaman..

3. Öyle böyle 30'a dayandı hisse, istenince oluyor demek ki.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

4.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Öyle böyle 30'a dayandı hisse, istenince oluyor demek ki.
    patronun hisse satış haberi düşer ozaman kap'a ne zaman yükselse satış haberi düştü

5.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Muhtemelen öyledir, adamlar başka ortak istemezler ama yine de beli olmaz, sürecin bitmesini beklemek lazım.
    bedelli yüzde kaç olur sizce

Lenovo P2a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by adnan85 Yazıyı Oku
    bedelli yüzde kaç olur sizce

Lenovo P2a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Şirket finansal borcanlarından kurtarabilmesi için en az yüzde 400-500 yapması lazım…

7.  Alıntı Originally Posted by Marin Yazıyı Oku
    Şirket finansal borcanlarından kurtarabilmesi için en az yüzde 400-500 yapması lazım…

Patronlar satmak istedikleri 21 milyon hissenin sadece ücte birini sattılar geri kalan yaklaşık 14 milyon hisseden ses seda yok alacak müşterimi bulamadı kalpazanlar merak etmeye başladım

8.  Alıntı Originally Posted by Marin Yazıyı Oku
    Patronlar satmak istedikleri 21 milyon hissenin sadece ücte birini sattılar geri kalan yaklaşık 14 milyon hisseden ses seda yok alacak müşterimi bulamadı kalpazanlar merak etmeye başladım
    Bedelli kararını %100 olarak açıkladılar, muhtemelen bu oran için yetecek kadar hisse sattılar demek ki, keşke bedelliyi daha yüksek bir oranda yapsalardı, onaylanmama riskini göze alamamış olabilirler, satacaklarını bildirdikleri hisse sayısına bakarak çok daha yüksek bir oran bekliyordum ama şartlar bunu gerektirdi herhalde...

Sayfa 151/316 İlkİlk ... 51101141149150151152153161201251 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •