Sayfa 152/318 İlkİlk ... 52102142150151152153154162202252 ... SonSon
Arama sonucu : 2539 madde; 1,209 - 1,216 arası.

Konu: ISMEN - İş Yatırım Menkul Değerler

1.  Alıntı Originally Posted by müzikal Yazıyı Oku
    Diyelim ki 2024 Haziran ayında fiyat 100 lira. Satar mısın ?
    Ben 0 maliyet hisse bıraktım, satmam sanırım. Yaklaşık 2 ayda oldu bir de bu, her zaman denk gelmez. Bakmıyorum çok fiyata artık. Satacak olsam düşüşün başında 8 günlük ortalama kırılınca satardım, 8 kırmızı mum yedim arka arkaya ama toparlayacağımı hissediyordum. Düşer çıkar çok problem yok artık.

2.  Alıntı Originally Posted by isoleyte Yazıyı Oku
    Nakış gibi hisse.
    Öyle.. Temel,teknik maşallahı var..

3. Ara donem olduğu için bilançolara daha erken açıklanır.Donem bitmesine 5 işgünü, bilanço açıklanmasına tahmini 35 gün var.Sinir sistemi iyi olan kazanır iyi bilanço beklentisi olan kağıtlarda.Rastgele....

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by alikkkk Yazıyı Oku
    Su akarken heybeyi doldurma derdimiz,temeli destekleyen şirketler testere yaparken bir çok şirkette afaki fiyatlamalarla keyif sürülüyor, momentumu kaybedince maliyetlenmelerde zaman kaybı derin olur, aracı kurumlar için momentumu korurken adil fiyatlama stresin kaynağı. İsmen 50 üstü, Info 25-30 arası oyyat 75 üstü kısa zamanlı beklentim. Endeks 11 bin olursa beklentilerim de güncellenir,artık aşağı yukarı ceyreklik hacim ortaya çıktı barış bey sayfasında paylaşıyor zaten bizim odagimiz bilanço hareketi ve faiz kaleminden gelecek supriz kalem( ismen bu konuda sermayesi ve işlem hacmi en yüksek aracı kurum olduğu için beklentinin en yüksek olacağı şirket)
    Bahsettiğiniz durumlar borsa var olduğu sürece olacak. Bundan kaçış yok. Bu realiteyi kabullenmek lazım.

İşmen heybeyi doldurduğu sürece yatırımcısı da heybesini doldurur. Bir kaç yıl sonra "ah be 30 lira maliyetli işmenlerim vardı, x2 yaptı diye sattım, şimdi fiyat nerelere geldi" diye hayıflanan çok olacak gibi görünüyor.

5.  Alıntı Originally Posted by isoleyte Yazıyı Oku
    Ben 0 maliyet hisse bıraktım, satmam sanırım. Yaklaşık 2 ayda oldu bir de bu, her zaman denk gelmez. Bakmıyorum çok fiyata artık. Satacak olsam düşüşün başında 8 günlük ortalama kırılınca satardım, 8 kırmızı mum yedim arka arkaya ama toparlayacağımı hissediyordum. Düşer çıkar çok problem yok artık.
    Bu stilde de portföy yapılabilir. Bence güzel bir yöntem. Misss

6. Hacim ilk iki saatte ciddi toparlandı 100 milyara dayanacak, 200 ve üstleri 8 bin üstü endekste kolaylıkla gelir. Şirket değerine yansıması süresine nasip diyelim her seans bir realize olan kurum oluyor ne yazık ki. Ak dışında tahtayı kaldıran olmadı son ay

7. Endeks iyi primlendi çimentolar koç kağıtlarıTüpraş Aygaz tavan yada tavana yakın .. Hadi be İSMEN at artık 40 ın üstüne

8.  Alıntı Originally Posted by balina Yazıyı Oku
    Endeks iyi primlendi çimentolar koç kağıtlarıTüpraş Aygaz tavan yada tavana yakın .. Hadi be İSMEN at artık 40 ın üstüne
    Kenarda tutmak kolaylarina geliyor dışarda olsak en önden yardirir

Sayfa 152/318 İlkİlk ... 52102142150151152153154162202252 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •