Sayfa 156/232 İlkİlk ... 56106146154155156157158166206 ... SonSon
Arama sonucu : 1850 madde; 1,241 - 1,248 arası.

Konu: Dolara Yatırım Yanlış

1.  Alıntı Originally Posted by rumenigge Yazıyı Oku
    bunları hepimiz eleştiriyoruz
    ancak bir şey daha eleştiriyoruz
    hata yapılıyor diye dünya çapında bir projeyi yok saymak nankörlük olur
    Bu mu dünya çapında proje? böyle başa böyle tarak........ayıp ,ayıp...

Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    5 milyona sattığın araziyi 68 milyona geri alırken vicdanına danıştın mı sen.
    kaç kere cevap verecem
    devlete bilerek bir kuruş bile zarar veren dünyanın en aşağılık insanıdır
    dediğin doğruysa yanlış
    ama karşıyı da dinleyelim sözcü bir şey söylüyorsa TEYİDİ ŞART

Alıntı Originally Posted by rumenigge Yazıyı Oku
    bunları hepimiz eleştiriyoruz
    ancak bir şey daha eleştiriyoruz
    hata yapılıyor diye dünya çapında bir projeyi yok saymak nankörlük olur
    eleştirmiyorsun.. eleştirseydin böyle olmazdı.. muhtemelen yapılan her türlü betonseverliğe mehteran eşliğinde destek verdin..

gerçekten vicdanen konuşabilseydin burada toki güzellemesi yapmazdın.. gerçekten meseleyi anlamaya çalısırdın.. kimse fakirlere ev yapılmasın demiyor.. ama toki farklı bir şey artık.. bunu görmemek vicdansızlıktır..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    Bu mu dünya çapında proje? böyle başa böyle tarak........ayıp ,ayıp...
    DÜNYA ÇAPINDA OLAN TOKİ
    dikkatli okuyun

5. Yahu,taşa anlatsak anlar ama bu ;Alaman topçusu,kitapçı,nikotin bağımlısı anlamaz..

akape için istanbulun her yeri paraya çevrilmesi gereken bir yer..

her santimetrekareyi betona çevirdiler..,

ve "ecdad ecdad" diyerek destekçilerini de kandırdılar, gerçekleri görmesini engellediler..

güzel bir şehri köye döndürdüler..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

kanunen serbest ne yaparsan yap
    ama vicdanına da danış diyoruz
    Ben değerli doları memleket faydasına görüyorum.Dolar ucuz oldu mu millet üretmiyor ithal ediyor o yüzden dolar artacak diye dolar altın gümüş alıyorum.Bu sizin dediğiniz borsada yükseleceğinden emin olduğum almamın da devletçe yasaklanmadığı bir hisseyi siyasi görüşüm nedeniyle almamam gibi bir şey.Misal ben muhalif görüşlü bir adamım,emlak artacak diye düşünsem emlak konut almıyayım mı ya da ülker in kağıdını almıyayım mı.Tam tersi muhafazakar biri artacağını bilse koç holding almasın mı.Bunlar serbest piyasa ekonomisinde beni zarara sokar, çocuğumun rızkını yanlış yönlendirmeme neden olur.Tekrarlıyorum zararlı bir şeyse devlet yasaklasın olun bitsin.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    kaç kere cevap verecem
    devlete bilerek bir kuruş bile zarar veren dünyanın en aşağılık insanıdır
    dediğin doğruysa yanlış
    ama karşıyı da dinleyelim sözcü bir şey söylüyorsa TEYİDİ ŞART

Giresun valisi açıklıyor diyoruz
    . Sen hala sözcü de sözcü diyorsun.

Devletin valisine de mi güvenmeyeceğiz.

"MİLDA A.Ş.´den İl Özel İdare kanalıyla arazinin geri alınması ve yüksek bedel ödendiği iddialarına ilk cevap Giresun Valisi Dursun Ali Şahin´den geldi.
    İL GENEL MECLİSİ´NDE AÇIKLADI
    Vali Şahin, İl Genel Meclisi´nde de gündeme gelen arazinin bedeli konusundaki tartışmalara katıldığı İl Genel Meclisi´nde cevap verdi. Şahin, “Arazi´nin 68 milyon 500 bin TL´ye geri alındığını, bunun 40 milyon TL´sini İl Özel İdaresi´ne aktarılan kaynakla TOKİ´nin ödediğini, kalan 28 milyon 500 bin TL borcun ise TOKİ´nin yaptığı binalardan elde edilecek gelirlerle kapatılacağını” açıkladı.
    MİLDA A,Ş. Özelleştirme kapsamında fabrikayı ve yaklaşık 700 dönümlük araziyi 3.5 milyon dolara almıştı. Özelleştirildikten sonra çalıştırılmayan ve hurdaları satılan fabrikanın arazisi 68.500.000 TL´ye yine devlet kanalıyla geri alınırken satıştan kim kazançlı çıktı sorusuna kamuoyu tarafından cevap aranıyor."

http://www.giresunhaberci.net/haber/...on_tl-411.html

Sayfa 156/232 İlkİlk ... 56106146154155156157158166206 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •