Sayfa 156/205 İlkİlk ... 56106146154155156157158166 ... SonSon
Arama sonucu : 1635 madde; 1,241 - 1,248 arası.

Konu: DENIZ - Denizbank

Alıntı Originally Posted by obstinate Yazıyı Oku
    zararına sattırmak için her türlü adiliği yapıyorlar. dün teptide tepki yapmadılar bugün aşağıya doğru düşürmeye başladılar.
    en ufak tepki hareketinde satıp çıkacağım bu deyusu
    Bir hisse ; Hisse başı kaç TL nakit temettü verecek? Bedelsiz sermaye artışı var mı?Ciro artışı bekleniyor mu? % kaç net kar marjı bekleniyor? bu soruları sorup yatırımcıyı aydınlatmak Hisse analistlerinin işidir.DENİZ hissesi ile ilgili 5,5 milyar dolara satılır haberini yazıp pazar oluşturanlardan hesap sorulması gerekir forum DENİZBANK zede ile dolmuş taşmış.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by Kornbluth Yazıyı Oku
    Bir hisse ; Hisse başı kaç TL nakit temettü verecek? Bedelsiz sermaye artışı var mı?Ciro artışı bekleniyor mu? % kaç net kar marjı bekleniyor? bu soruları sorup yatırımcıyı aydınlatmak Hisse analistlerinin işidir.DENİZ hissesi ile ilgili 5,5 milyar dolara satılır haberini yazıp pazar oluşturanlardan hesap sorulması gerekir forum DENİZBANK zede ile dolmuş taşmış.
    benim alakam kalmadı kağıtlada, ben satılma haberini görür görmez daldım. alır almaz %2.5 yaptı. sevinirken bi baktım kağıt bana 8.54 den gelmiş sn farkı ile işte o zaman ne halt ettiğimi anladım ama telafi eder diye inanmak istediğimden %50 den fazla kaybım var galiba.
    kağıdın takas durumunu ve kaç lot olduğunu bilseydim ve önceki durumunu bilse idim kesinlikle salt satışı var diye atlamazdım.
    Bu yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

3. Şimdi bu bir daha 6 ya gelmez mi diyorsunuz kısa zamanda...

4. Benim umudum var

VTR-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Ezel satmak için erken davrandın...

6.  Alıntı Originally Posted by Tanrısevsin Yazıyı Oku
    Ezel satmak için erken davrandın...
    Hep aynen böyle gün hafta farkı ile nice%100 leri kaçırmışımdır. Ya marj düşükte olsa yüksekte olsa Moğol taktiği uyguluyor. Yarım ay taktiği. O zamanda ky için kazanmak hayal oluyor. Ytd.
    Bu yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

7. Bayram üstü milletin haline bak, kaliteli evlat çocuğu Hakan bilmem ne buraları okuyorsan eğer sana en iyi dileklerimizi yolluyoruz, bir insan yatırımcısına bu kadar mı düşmanlık eder ş..sizin evladı, hemde dolaşımda 0,15 pay olan kağıtla. Sizlerinde burnundan gelir merak etmeyin, herkesin bir zamanı var ...

Bende Bayramda boş durmayayım dedim ve bir roman aldım okuyorum ismi de Benim hüzünlü ******larım.Yazarı GABRIEL GARCİA MARQEZ.Adam büyülü gerçeklik akımının en önemli yazarıymış.Herkes kabahatini bilir.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 156/205 İlkİlk ... 56106146154155156157158166 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •