Sayfa 156/416 İlkİlk ... 56106146154155156157158166206256 ... SonSon
Arama sonucu : 3322 madde; 1,241 - 1,248 arası.

Konu: POLTK - Politeknik Metal

Bilançoda benim en çok dikkatimi çeken şey yurtdışı satışlarda gerileme olması. Oysa yükselen kurlarla birlikte yurtdışı satışlarda da artış olması gerekmez miydi?
    Oysa ne diyorduk, yabancı ortak Coventya, yurtdışı satışlarda tecrübesi ve yaygın satış ağı ile şirkete olumlu ekisi olacak. Şu ana kadar hiç olmadı. Umarım cingözlük yapmıyorlardır.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,290
     Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku
    Bilançoda benim en çok dikkatimi çeken şey yurtdışı satışlarda gerileme olması. Oysa yükselen kurlarla birlikte yurtdışı satışlarda da artış olması gerekmez miydi?
    Oysa ne diyorduk, yabancı ortak Coventya, yurtdışı satışlarda tecrübesi ve yaygın satış ağı ile şirkete olumlu ekisi olacak. Şu ana kadar hiç olmadı. Umarım cingözlük yapmıyorlardır.
    Bunun nedeni artik ABD'de %7 royalty ucreti karsiligi direk orada lisansli uretim yapilmasi..
    Bunu gk'da gm anlatti.
    Fiyatlar orada buranin 3 kati olmasi nedeni ile %21 gibi bir kar gelecek oradan suya sabuna dokunmadan..
    Aynisi avrupada da baslayacak kisa bir sure sonra...
    Artik hesap donemimiz 30 Eyl, genel kurul da ocakta yapilir.
    Bu sene 15 mio net kar, gelecek sene de 25 mio net kar olarak tahminlerim var..
    Tutar tutmaz ayri konu.
    Alan alir satan satar, yazdiklarim al sat tut tavsiyesi degildir..

YTD

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Ana ortak Coventaya 28-29 Kasım 2018 de bir fuara katılacağını sayfada duyurmuş.
    Umarım Politeknik Metal için de bağlantılar yapılır.
    Bizim ki de bir umut işte.

https://www.coventya.com/event/faste...r-france-2018/

Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku
    Ana ortak Coventaya 28-29 Kasım 2018 de bir fuara katılacağını sayfada duyurmuş.
    Umarım Politeknik Metal için de bağlantılar yapılır.
    Bizim ki de bir umut işte.

https://www.coventya.com/event/faste...r-france-2018/

Paylaşımlarınız ıçın teşekkürler Syn.Playmaker ,bunlarla, topığı ve beklentılerımızı canlı tutuyorsunuz .Şırketımız üretım artışını,ıç pıyasa ıçın yapmadı bunu bılıyouz, ıhracat yapacak, bunun ıçınde, bu fuarlar, satış bağlantıları ıçın önem arz edıyor. Coventya yanı almanlar bu ışı ıyı bılır ,ben çok rahatım, sızde olun

5. Yaklaşık 1 yıldır her ay düzenli ufak alımlar yapıyordum, bugün itibariyle 375 lota ulaştım. Yani bugün itibariyle POLTK nın %0.01 ortagıyim dememde bir yanlış yok sanırım. :D

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,290
     Alıntı Originally Posted by uvy Yazıyı Oku
    Yaklaşık 1 yıldır her ay düzenli ufak alımlar yapıyordum, bugün itibariyle 375 lota ulaştım. Yani bugün itibariyle POLTK nın %0.01 ortagıyim dememde bir yanlış yok sanırım. :D
    Onbinde birini toplamissiniz..
    3750.000 adet hissenin 375 tanesi sizin artik.
    Tebrikler...

Syg,

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,290
    Duyumlarima gore avrupa pazari icin cok iyi bir yonetici almislar ise...
    Artik bos durmak yok, artan kapasiteyi son variline kadar satmamiz lazim. ;)
    Syg,

8.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Onbinde birini toplamissiniz..
    3750.000 adet hissenin 375 tanesi sizin artik.
    Tebrikler...

Syg,
    Teşekkür ederim üstad nacizane merakımdan soruyorum; mesela Piramit menkul halka açık paylardan toplayarak şirketin %9.91 ine sahip konuma gelmiş ve ismi ortaklık yapısında(işyatirimda) gorunuyor. Bir bireysel yatırımcı kısa vadede bu şirketin 37.500 lotunu toplasa %1 ine sahip konuma gelebilir. (Ya da 3750 lotunu toplasa %0.1 ' ine.)
    Bu durumda bu ortaklık yapısına ismini nasıl yazdırıyor bireysel bı yatırımcı genel olarak bu durumu merak ettiğim için soruyorum bilgisi olan ustadlara.
    (Bunun bı alt sınırı var mıdır.)

Sayfa 156/416 İlkİlk ... 56106146154155156157158166206256 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •