Sayfa 160/1004 İlkİlk ... 60110150158159160161162170210260660 ... SonSon
Arama sonucu : 8025 madde; 1,273 - 1,280 arası.

Konu: Viop LV

1.  Alıntı Originally Posted by mert45 Yazıyı Oku
    Ooovlum iki gözüm bana hayran olan ..listestelrinde ilk sırada olduklarım bile özelden mesac gönderiyor ..onun (yani senin)sofrasına hayranım diyor ..

Akıllı ol bak ..bitiririm seni

9920.00
    Ooolum iki gözüm senin bu forumda benle yazıştığınn ilk yazı neydi hatırlıyon mu ? ben sana sabah ilk güne nasıl başlıyorum demiştim ve sen exact cevap vermiştin hatırladın mı
    Hayat hoş gerisi boş

Alıntı Originally Posted by ajfa Yazıyı Oku
    Marmara, ege, doğu anadolu hepsinde 7'şerlik deprem olma ihtimali sürekli var ve her gün artıyor. Bir de artık depremler tek parça kırıp diğer fayı da çok hızlı tetikleyip depreme sürüklemeye başladı. Maraş depremi gibi örneğin. Çimentolar her zaman bir kenarda bulunmalı.

SM-S908E cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    La abi ben de bir şey diyecen sandım. Sittiret hisseyi çimentoyu ölüm var.

3. pardon 9:0 şiddetindeymiş, benim beyin hafıza iyice gitmiş
    buyurun....
    https://m.youtube.com/watch?v=m6FHk-...ZW0gYW7EsSA%3D
    ..

4.  Alıntı Originally Posted by mert45 Yazıyı Oku
    Ooovlum iki gözüm bana hayran olan ..listestelrinde ilk sırada olduklarım bile özelden mesac gönderiyor ..onun (yani senin)sofrasına hayranım diyor ..

Akıllı ol bak ..bitiririm seni

9920.00
    Boklu sardalya ,bilmeyenler yanlış anlayabilirler.(temmuz - ekim ayı favorimdir)
    Asma yaprağı,sardalya sarması da iyidir.
    1 Gün aynı masa da oturur sizin lezzetlerinizden tadarız umarım..

https://www.instagram.com/p/ChKlCKQjyIy/

Alıntı Originally Posted by ajfa Yazıyı Oku
    Marmara, ege, doğu anadolu hepsinde 7'şerlik deprem olma ihtimali sürekli var ve her gün artıyor. Bir de artık depremler tek parça kırıp diğer fayı da çok hızlı tetikleyip depreme sürüklemeye başladı. Maraş depremi gibi örneğin. Çimentolar her zaman bir kenarda bulunmalı.
    .
    Kalıbına sıçayım senin , sabahtan akşama kadar Matriks 5 kademe izlemekten kafayı yediniz iyice...

Longgggg akşam akşam...............9920....................... Allah affetsin....palanın palasını alıyoruz......

7.  Alıntı Originally Posted by mert45 Yazıyı Oku
    Ooolum iki gözüm senin bu forumda benle yazıştığınn ilk yazı neydi hatırlıyon mu ? ben sana sabah ilk güne nasıl başlıyorum demiştim ve sen exact cevap vermiştin hatırladın mı
    Sabah sporu sonrası.(yüzme?)
    Çorna halep üzerine,tereyağ sürüp çorna İKRA iyi gider/mi demiştim.

8. Öğlen 16:45 civarı xu030 9425ti vadeli de 9925ti.

Kapanışta xu030 9381 kapattı vadeli 9910.

Temettüler sebebiyle günlerdir süren dar makas kapanışta nedense yükseldi. Çünkü tuprasin verebileceginden az temettü vereceğini bilen adamlar vadeliyi daha fazla salmadi. Teşekkürler hileli masa sahibi

Sayfa 160/1004 İlkİlk ... 60110150158159160161162170210260660 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •