Sayfa 161/300 İlkİlk ... 61111151159160161162163171211261 ... SonSon
Arama sonucu : 2393 madde; 1,281 - 1,288 arası.

Konu: EGCYO Egeli & Co. Tarım Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş

1. tahsisli sermaye artışına izin vermeyecek de neye izin verecek , hem şirketin hem ortaklarının ,hissedarlarının menfatine

15 milyonluk şirkete 44 milyon TL sermaye enjekte ediliyor , rakam böyle bir şirket için büyük

2. Muhtemelen, Fon sahibi parayı verip ortak olacak, uzun vadede bir şeye karışmayacak, kâğıtta at koşturan yine birileri olacak, birileri de kağıtla istediği gibi oynamaya devam edecek, bu nedenle bu adi kağıttan kısa vadede bir cacık olmayacağı düşüncesindeyim, yine birilerine kaldıysak fon sahibi 1 TL den bile alsa, hisseyi süründürür dururlar bunlar artık, kısa vadede 1 TL bile hayal gibi..

Bu kadar sermaye ve para girişine bile hisseyi çıkarmıyorlar.

Bunların aklına gelen kimsenin aklına gelmez.

Onun için uçacak kaçacak söylemlerine kağıdın geçmişinden ve sahibinden dolayı inanmıyorum.

Bu üçüncü dördüncü %20 lik iniş çıkış aralığı ve bu iniş çıkışları yapanların kazançları muhteşem..

Tahta sahibinin hisse fiyatını 1 TL ye bile çıkarma niyeti yok, her zamanki gibi sonuç hep küçük yatırımcı mağduriyeti..

Dikkatli olmak lazım, ani iniş çıkışlarla kazanç sağlamaya çalışılacağını düşünüyorum.

Ne zaman tutarlı istikrarlı bir işleri olacak merak konusu.

Benimki düşüncedir, yatırım tavsiyesi değildir.

3. Aynen dostum sana katılmıyorum

F3111 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. ne olacak şimdi düşcezmi hala
    Kişisel görüşlerim dışında alıntı alınan yazılarım benim görüşlerimi yansıtmaz. Forumdaki Hiç bir yazım yatırım önerisi değildir.

5. 63 64 asagida 72 73 yukarida

6. tahsisli dediginiz gibi güven yok. Adam kendine tahsis edip sonra satabilir. Yani hiç para vermeden. bedelli yapamadı çünkü 1 tl olmalı..eski yorumlar ve geçmişi karı bulunca sat formülü...şimdi öğrendim. Normalde bu haberle ,90 olmalıydı.ama dediginiz gibi adamlar pslk...oysa herkes kazanır diğer turlu

7. Kişisel görüşlerim dışında alıntı alınan yazılarım benim görüşlerimi yansıtmaz. Forumdaki Hiç bir yazım yatırım önerisi değildir.

8. Bir bir buçuk ay sonra spk onayi gelirse 85 i gorur... Şimdi 60 larda gezer.. kağıdın goruntusu öyle diyor....

Sayfa 161/300 İlkİlk ... 61111151159160161162163171211261 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •