Sayfa 162/952 İlkİlk ... 62112152160161162163164172212262662 ... SonSon
Arama sonucu : 7616 madde; 1,289 - 1,296 arası.

Konu: TSKB - T. Sınai Kalkınma Bankası

1. Bugün 100.000 adet tavana yazdım... almadı... yarın 1 den alır... hayırlısı

SM-N950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Bu noktadan yükselen tarihi işlemle birlikte Tersyüz hareketi olarak yorumlanırsa iyi olur

3. TSKB - T. Sınai Kalkınma Bankası

Bu gün Adem ayan beyle görüştüm tanıyan vardır aramızda kendisi değerli bir borsa uzmanıdır diyebilirim. Perşembe günü OVP İle ilgili olarak banka ile ilgili bir açıklama olabilir dedi. Bende tskb ve ovp ile ilgili bir kaç adım geriye gidince tskb nin Türkiye nin ovp ında sürekli yardımcı olduğu ve planı desteklediğini gördüm... ytd. Fikri olan

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Son düzenleme : sertçetin; 18-09-2018 saat: 22:25.

4. Walla yükselen hisseye çok don biçen olur.Mesela ADESE...1 haftadır ortaya sürülmeyen teori kalmadı..Ama bence topumuz birleşsek bi ZİRAAT y a da INVEST kadar bilemeyiz..Burada da ençok bilen TEB ila çok top çeviren Y.KREDİ.

5. Bu OVP den büyük grupların devasa borç ve döviz yükümlülüklerine yapılandırma kararı çıkacağı söyleniyor..Bakınca mantıklı..

6.  Alıntı Originally Posted by sertçetin Yazıyı Oku
    Bu gün Adem ayan beyle görüştüm tanıyan vardır aramızda kendisi değerli bir borsa uzmanıdır diyebilirim. Perşembe günü OVP İle ilgili olarak banka ile ilgili bir açıklama olabilir dedi. Bende tskb ve ovp ile ilgili bir kaç adım geriye gidince tskb nin Türkiye nin ovp ında sürekli yardımcı olduğu ve planı desteklediğini gördüm... ytd. Fikri olan

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Bende böyle düşünüyorum hocam o yüzden girmiştim buraya..

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. 0.85 ten aldım 1.xx in üzerine çıkarsa keyfim yerine gelir. ytd

8. A

SM-G7102 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 162/952 İlkİlk ... 62112152160161162163164172212262662 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •