Sayfa 164/563 İlkİlk ... 64114154162163164165166174214264 ... SonSon
Arama sonucu : 4501 madde; 1,305 - 1,312 arası.

Konu: GLRYH - Güler Yatırım Holding

taban olmaz korkma senin 5 bin lot ile

bunlar klasik spek hareketleri her zaman alt kademeler bos birakilir.

2.50 liradan servet gyo almistim. 100 lot ile taban olur gibi duruyordu buradan daha kotu idi, 140 liralarda kademelerin maasallahi oldu.

burda da olur emin olun. bir muddet sonra hatirlatirim size. bu kagitta mal zaten toplu, disarida ki 2-3 milyon dagjnik mala goz dikmisler.

ama nafile hareketler bu kadar dagjnik mal gelmez. gelse de bir baskasi gelir bir sey degismez !! bunlarin derdi burada degil rta da belli ?! orada bol.miktarda mal kaptirmislar gibi duruyor

Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Kağıt çok toplu, kademelerde derinlik namına bir şey yok, ki parası olanın da girmeye cesaret edemeyeceği bir yapıda. Kağıdı almak önemli değil önemli olan satacağın zaman alıcısının olması. Elimde 5K lot var bazen tabana kadar versem dip yapacak sığlıkta. Gel de şimdi bu tahtadan 100K - 150K lot al. Hadi alsın nasıl satacan.
    yatırım tavsiyesi değildir

avrupa borsalari cosmusken yarin daha asagi yapip psikolojiyi bozma calismalarina devam hareketi bekliyorum.

sayelerinde guzel seviyelerden epey pozisyonumuzu artiracagiz gibi duruyor.

evet yarin bilanco icin son gun. guzel beklentilerimiz nihayetlenir insallah.

bugun ciddi mal kaptirdilar, daha o mallar gelmez artik tahtaya.

4. Bugün güvenilir kurumlar Oyak ve Ak yatırım malı topladı..
    Toplamda bugünkü takasın %78 ine karşılık gelen 163 bin lottan fazla hisse aldılar..
    Güvenilir kurumlar mecbur kalmadıkça trade olayına girmezler.Bu durumda hisse fiyatının istikrarı için oldukça önemlidir..
    İnşaallah bilançoyla gelecek yeni rasyolar hissenin bu endekste uzun vade yatırım yapılabilir şirket olacağını gösterecektir..
    Normalde derinliği olan brütü olmayan bir şirket olsak ufaktan hisse fonlarının bile girebileceği bir şirket..
    Ancak patronunun hisselerdeki istikrarsızlıği vede manipülatif hareketler ve yatırımcıya şeffaf davranmama durumu şirkete soğuk bakılmasına neden oluyor..

5.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    evet yarin bilanco icin son gun. guzel beklentilerimiz nihayetlenir insallah.

bugun ciddi mal kaptirdilar, daha o mallar gelmez artik tahtaya.
    SPK başvurusu yarın mı olur acaba, ne dersin hocam ?

bi kere yarin son gun ama onu da gece 23.59 gibi aciklarlar

ortada basvurulacak bir sey de yok aslinda bilancoyu ekleyip gondercekler bu kadar ayrica spk bulteninde onayi verilmeyecek

zaten onaylanmisti sadece ekli dosyada bilanco gondercekler, bunlar yine ay sonundan once bolmezler bunu

ama gun gectikce kan kaybedecekler toplayacagiz diye her gun 50 - 100 bin ellerinden gidecek
     Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    SPK başvurusu yarın mı olur acaba, ne dersin hocam ?

konsolide bilanco aciklama tarihinde son gun 11 Mart 2021, bizimkinin son gunu ve son dakikayi bekleyecegi kesin gibi

8. yıllık konsolide finansal tablolarının ilan edilmesini takiben Sermaye Piyasası Kurulu tarafından onaylanmış olan izahnamenin 2020 yılına ilişkin yıllık finansal tablolar esas alınarak güncellenmesi talebiyle Sermaye Piyasası Kurulu'na başvuruda bulunulacak olup,
    Son açıklamada SPK onayından sonra gibi bir şeyler denilmişti (ya da ben öyle bir izlenim edindim) o bakımdan şeyttirdim, sanki yine bir onay süreci var gibi anladım. Tüm bildiklerimizi de unutturdu Muratçığım Allah razı olsun. Lastik gibi uzata uzata en sonunda koparmasın da.

Sayfa 164/563 İlkİlk ... 64114154162163164165166174214264 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •