Sayfa 166/275 İlkİlk ... 66116156164165166167168176216266 ... SonSon
Arama sonucu : 2199 madde; 1,321 - 1,328 arası.

Konu: ALARK - Alarko Holding A.Ş.

1. Dünde söylediğim gerçekleşmeye devam ediyo bu şirket eski haline döndü sanırım ucuz fiyatlanıyor.

Kendi adıma yatırımlardan dolayı bunu görmezden geldim ve yanıldım.

Dün gelen satın alma haberi muazzam belki borsada 100 tane şirket vardır o piyasa değerinde.

Bugün sadece bir örnek +2 endeks var. Dün gelen satın alma haberi var ama ıkınıyor.

2. Arkadaşlar benden bu kadar lanet olsun alarkina da hissesine de. 5 aylık alark seruvenimin sonuna geldim, zararına satıyorum. Böyle hisse olmaz olsun. Umarım sizler kazanırsınız. Emeği geçen ve paylaşım yapanlara teşekkürler. Benden kurtuldunuz artik. Her şey gönlünüzce olsun.🙏😑🙂

Alıntı Originally Posted by paracelsus Yazıyı Oku
    Arkadaşlar benden bu kadar lanet olsun alarkina da hissesine de. 5 aylık alark seruvenimin sonuna geldim, zararına satıyorum. Böyle hisse olmaz olsun. Umarım sizler kazanırsınız. Emeği geçen ve paylaşım yapanlara teşekkürler. Benden kurtuldunuz artik. Her şey gönlünüzce olsun.������

Hakkımızda hayırlısı sn. paracelsus...
    zararınıza üzüldüm.
    temennim başka yatırımlarınızda kâr etmeniz...

aslında,
    çoğumuz mezara kadar değil, pazara kadar ortağız ..
    Yazdıklarım, paylaştıklarım yatırım tavsiyesi değildir, herkes kendi kararını verir.

4.  Alıntı Originally Posted by 0101 Yazıyı Oku
    Hakkımızda hayırlısı sn. paracelsus...
    zararınıza üzüldüm.

temennim başka yatırımlarınızda kâr etmeniz...

aslında,
    çoğumuz mezara kadar değil, pazara kadar ortağız ..
    Herkesin hakkında hayırlısı olsun, herkesin gönlüne göre olsun. Para gelir gider, kaybettiğimiz zaman, yaşadığımız stres de yanımıza kar kaldı. Sağlık olsun diyelim. Böyle berbat-kendi adima- bir hisseyle tanışmak da varmış diyelim. Umarım sizlere kazandirir. Sağlıkla kalın.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ISPARTA K.
    Gönderi
    4,328
     Alıntı Originally Posted by paracelsus Yazıyı Oku
    Arkadaşlar benden bu kadar lanet olsun alarkina da hissesine de. 5 aylık alark seruvenimin sonuna geldim, zararına satıyorum. Böyle hisse olmaz olsun. Umarım sizler kazanırsınız. Emeği geçen ve paylaşım yapanlara teşekkürler. Benden kurtuldunuz artik. Her şey gönlünüzce olsun.������
    hakkınızda hayırlısı sn paracelsus...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Andromeda Nova386 12'22'84'
    Gönderi
    6,882
    Yıl sonu bilançosu bence iyi gelecek ve her sene yıl sonu bilançosu oldukça iyi geliyor. Bende tam tersi alışlarımı arttırdım. Bu kağıdı 6 aydır alıyorum her düştüğünde daha çok aldım 2025 yıl sonu bilançosunu görmeden olmaz. Tüm verileri belki o zaman tekrar gözden geçiririm TTRAK EGEEN ALARK FROTO ilk 3 tanesi cepte diğeri potada. Daha önce de yazdım bir kağıdı 7 sene alırım. Daha 1. yılı bile doldurmadım. Hisse toplamak bir meydan savaşıdır moral bozmadan trade yaparak 7 yıl devamlı toplamalıyım gerisi laf-ı güzaf. ALARKO dayım ve çok doğru yerdeyiz gibi hissediyorum !..
    Dip NoT : Satan arkadaşlar sattıklarını yazdıkları gibi Ne Aldıklarını da yazarlarsa daha bi doğru ve kibar olurdu gibime geliyor. Yoksa insan ard niyet arıyor doğal olarak . Ne de olsa bizim değil avatarımızın yazdığı bir yerdeyiz. Giden arkadaşlara da hayırlı olsun dileyelim ki gönlümüzü de karartmayalım.
    Saygılar,
    AL / SAT / YAT / TUT yada Turşu kur tavsiyesi değildir, sadece FaL ve dedikodu.

7. Kimse yazmadan ben yazayım. Lanet olsun böyle kağıda, nasıl bir şirket bu , yuh. Bütün hisseler çıkarken, bu düşüyor.
    Düşerken de düşüyor.

5 yılda 45 kat gitmiş. Yazıklar olsun !!!!!!!!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ISPARTA K.
    Gönderi
    4,328
     Alıntı Originally Posted by bulutafeg Yazıyı Oku
    Kimse yazmadan ben yazayım. Lanet olsun böyle kağıda, nasıl bir şirket bu , yuh. Bütün hisseler çıkarken, bu düşüyor.
    Düşerken de düşüyor.

5 yılda 45 kat gitmiş. Yazıklar olsun !!!!!!!!
    ben de katılsam mı

Sayfa 166/275 İlkİlk ... 66116156164165166167168176216266 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •