Sayfa 167/269 İlkİlk ... 67117157165166167168169177217267 ... SonSon
Arama sonucu : 2145 madde; 1,329 - 1,336 arası.

Konu: TRKCM - Trakya Cam

1. Aylıkda trakyada alınan hisse miktarına bakın birde soda ve anacm a bakın,
    Soda ve anacmda cidii satıcı varken ve baskınken ,trakyada ise alıcı ciddi yüksek iken,aynı primi yaptılar hemen hemen,
    Nekadar saçma ve akıl dışı değilmi,
    Trkaya düşerken yabancı sattı diye güyya düşüyordu kzamanda diyordum yabancı sattığı için düşmüyor diyordum,şimdi alınan ciddi mala rağmen neden ciddi prim yapmadı,demekki alım be satımla ilgili değil bu işler,

Bilmeyenler öğrenir umarım

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

2. Haber gelmeden fazla yukslmeyecek gibi.. şirketten bir haber lazim.. 85 gündür bir kap açıklaması yapmamislar..

serefsiz abideleri en azından süreç devam ediyor deseler.. tebligin açıklanmasını bekliyorsaniz bunu kapta aciklarsiniz..

Bazı şirketler temettü iptali bile yaptı.. bilinmez bir ortam var.. çıkıp birleşmeye devam ediyoruz deseler samimiyetlerine inanirdim..

Yawsaklara el koysalar bile yeridir ( bunu bile dedik artik).. kansizlar kasalar nakit dolu hisselerinizi alin ve defter değerine cikarin en azından ..

Batık şirketler uzaya gitti bizde birlesme var.. bilanço bu kadar güzel diye 3 aydır mahkum kaldık burda..

Lanet olsun.. yıllardır sirletlerini baskilamissin bari ayrılırken adam akıllı fiyata cikarda güzelce ayrıl..

Iktidar bankaların nakitlerine göz dikmiş.. kredi verin diye baskı yapıyor.. böyle bir ortamda bile hisse geri alımı adam akıllı yapmıyorsun.. Batık kredi vereceğine kendi malına yatırım yap..

5.15 değerindeki hisse 3.51 den islem görüyor ve almıyorsun.. birleşecek diye bizde bekliyoruz..

Yarın birlesme olduğunda fonlardan misal 5 liradan aldiklarinda bu geri alim yapmayan yavsaklarin bir cezai sorumlulugu olmuyor mu.. bunlar sadece ayda bir toplanıp huzur hakkı almak icin mi seçilmiş amk..

Neyse..

SM-J700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by kibarmelih69 Yazıyı Oku
    Saygı değer dostum kendi adıma birleşme değerleme raporlarının açıklaması ve olağan üstü genel kurul haberlerinin bu ay sonuna kadar gelmesini bekliyormusunuz sanki biraz ağır kaldılar....

SM-A710F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Zamanla ilgili kim ne derse yanılır,
    Zaten gelmesi gerekiyordu gelmedi,gelmeme mazereti ne virüs nede başka bir şey,
    İşlerine geldikleri gibi olumlu olumsuz her durumu kullanırlar,
    Nasılki hisse düşerken ortlarda yoklardı ne hikmetese hisse alacakları tuttu

iPad cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. SM-J700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alnus yukardan aldiklarinin yarisini alttan bosaltti simdi. Bu yatirim kuruluslarinida cozemedjm. Bende bunlara kafayi taktim
     Alıntı Originally Posted by promethe Yazıyı Oku

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. En büyük sıkıntı baskı hala trakyada,
    Endeks %1 artıda trakya -%2 ,diğer kardeşler artıdayken,
    Ne denir denecek bşr şey yok

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by karabaht34 Yazıyı Oku
    Alnus yukardan aldiklarinin yarisini alttan bosaltti simdi. Bu yatirim kuruluslarinida cozemedjm. Bende bunlara kafayi taktim

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Alnus serefsizi aldıklarının hepsini tahtaya cakti.. garanti ve iş karsiladi..

Duhul
    May 2018
    İkamet
    Aleksandretta
    Gönderi
    8,815
     Alıntı Originally Posted by promethe Yazıyı Oku
    Alnus serefsizi aldıklarının hepsini tahtaya cakti.. garanti ve iş karsiladi..

Tahta sahibi istemeden bir şey olmaz ALNUS kredili almıştır. yedirmemek için basmışlardır.
    3,60-3-63 kırılma noktası buralar kırılırsa ustu boş ...
    yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 167/269 İlkİlk ... 67117157165166167168169177217267 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •